Anneler Günü yaklaşırken herkesi saran hediye telaşı özellikle de bugünlerde artarak devam ediyor. 2012 Anneler Günü 13 Mayıs’ta kutlanacak ama annelerimizi sadece bu özel günde değil her zaman mutlu etmeye çalışmalı ve onlara sevgimizi sık sık göstermeliyiz. Unutmayalım ki Cennet Annelerin Ayakları Altındadır.

En Güzel Anneler Günü Hediyeleri

1. ANNELER GÜNÜ ÖNLÜKLERİ

Sponsor Bağlantılar

Anne Mutfak Önlükleri ile annenizi superman gibi hissettirmek ister misiniz? Süper Anne ve Super Mom tasarımlı mutfak önlükleri ile anneniz kendini evin kahramanı gibi hissedecek. I love Mother tasarımlı modeli ile ise annenizi ne kadar sevdiğinizi mutfak işleri yaparken bile herkese gösterebileceksiniz.

FİYATI: 29,90 TL

SATIN ALMAK İÇİN www.buldumbuldum.com

2. ANNEYE SEVGİ MESAJI KAVANOZU

Benim annem, güzel annem… Dünyada bizi sadece biz olduğumuz için seven, en zor anlarımızda kurtarıcımız olan, kocaman kalbinde en büyük yeri bize ayıran kimdir desek hep bir ağızdan “Annem” dediğinizi duyar gibiyiz. Hayatınızdaki en özel ve güzel insana bu Anneler Günü’nde ne alacağınıza karar veremiyorsanız, “Benim sevgim parayla ölçülmez, ben daha özel bir şey istiyorum” diyorsanız Canım Annem Kavanozu tam size göre! Anneye 365 Sevgi Mesajı Dolu Kavanoz u alan anneler kendilerini çok şanslı hissedecekler.

FİYATI: 39,90 TL

SATIN ALMAK İÇİN www.buldumbuldum.com

3. YILIN ANNESİ OSCAR ÖDÜLÜ

Artık Oscar ödüllerini sadece Hollywood yıldızları almayacak, onları tüm sevdiklerinize verebileceksiniz. Bu altın sarısı renkteki özel kahverengi ahşap zemine sahip oscar ödüllerini verdiğiniz kişiler kendilerini çok özel hissedecek! Oscar ödüllerinin üzerindeki yılın en iyi sevgilisi, yılın en iyi annesi, yılın en iyi babası, yılın en çapkını, yılın en odunu, yılın en şirini gibi yazılarla herkese özel oscar ödülleri vermeniz mümkün!

FİYATI: 29,90 TL

SATIN ALMAK İÇİN www.buldumbuldum.com

4. ANNEYE YUMURTA ZAMANLAYICI

Yumurtaların da artık dublörü var!

Yumurta pişirmek zor iştir. Suya koyup ısıtmanın neresi zor diyeceksiniz ama istenilen kıvamı tutturmak iyi zamanlama gerektirir. Dublör yumurtamız, diğer yumurtalarla kaba girer, ısıya göre renk değiştirip size doğru zamanı söyler.

FİYATI: 8,90 TL

SATIN ALMAK İÇİN www.buldumbuldum.com

5. YILIN ANNESİ ÖDÜL KUPASI

Yüzlerce çeşitte yılın enleri yazılı ödül kupası

Sevdiklerinize Yazılı Ödül Kupası ile en iyi olduğu konularda yılın enleri kupasını verin. Yılın En İyi Annesi, Yılın En Odunu, Yılın Çapkını, Yılın Sevgilisi gibi yüzlerce çeşit yazı çeşitine sahip Ödül Kupası ile sevdiklerinizi mutlu edin.

FİYATI: 24,90 TL

SATIN ALMAK İÇİN www.buldumbuldum.com