Trabzonspor suskun golcüsü Teofilo’nun 3 golü ve iyi bir futbol ile Bursaspor’u mağlup etmeyi başardı. Fizik olarak hala yeterli seviyeye gelemediği açıkca görülen Teofilo, buna rağmen doğru zamanda doğru yerde yer alarak ve bitirici vuruşlarla ne kadar kaliteli olduğunu gösterdi.

Sponsor Bağlantılar

Bursaspor ise ilk golden sonra demoralize olarak maçın 3-0 gibi net bir skorla bitmesine sebep oldu.

Her iki takımımıza da Süper Ligde başarılar dileriz.

Anket Sonuçları

Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu, bu yıl beşincisi düzenlenecek TFF Süper Kupa’nın 7 Ağustos 2010 Cumartesi günü İstanbul Atatürk Olimpiyat Stadyumu’nda oynanmasını kararlaştırdı.

2009-2010 sezonu Turkcell Süper Lig Şampiyonu Bursaspor ile Ziraat Türkiye Kupası şampiyonu Trabzonspor arasında oynanacak karşılaşmanın başlama saati 20:30. Maç saatini çok az insan biliyor, sizde onlardan biri olun istedik 🙂

Bursaspor Trabzonspor Süper Kupa maçını ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Her iki takımda ilk defa Süper Kupa maçı oynayacak. Trabzonspor eskiden başka bir isim altında oynanan bu kupayı alma başarısı göstermişti. Her iki takım içinde Süper Kupa maçı ciddi anlamda önem taşıyor. Bursaspor’un belkide Süper Kupa maçına ilk ve son çıkışı. Bunun için çok istekli olacakları kesin. Diğer yanda sezona iyi başlamak isteyen, kadrosunu koruyan ama transfer yapamayan Trabzonspor.

Sizce Bursaspor Trabzonspor maçını kim kazanır?

Bunun için bir anket koyalım siteye. Sitemizde yapılan anketlere katılım çok yüksek oluyor. Sizde sol üst taraftan anketimize oy verebilirsiniz. Her 1.000 oy kullanımında anket istatistiklerini bu sayfadan paylaşırız. Oy kullanarak sizde anket durumunu görüntüleyebilirsiniz:

* Trabzonspor Kazanır = 360 oy
* Bursaspor Kazanır = 357 oy
* Berabere biter Trabzonspor kazanır = 50 oy
* Berabere biter Bursaspor kazanır = 50 oy

Sizce hangisi?

Anketimiz bitmiştir arkadaşlar. Süper Kupa maçı bu akşam. Ankettende anlaşılacağı gibi her iki takımında oranları eşit. Hakedenin kazanmasını diliyor, her iki takımımıza da başarılar diliyoruz.