Windows Live Messenger kullanıcıları için çoklu msn (multi msn) açma programıdır. Uygulanmış ve başarılı olduğu test edilmiştir. Programı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz:
MSN 11.0 SÜRÜMÜ İÇİN ÇOKLU MSN (MULTİMSN) DOWNLOAD

Sponsor Bağlantılar

Windows Live Messenger 11.0 İçin Çoklu MSN Programı Download

Uygulamayı başlatmadan önce Messenger’ı tamamen kapatmanız gerekmektedir. Uygulamayı başlattığınızda dil seçeneklerinden Türkçe‘yi seçiniz. “Polygamy (Çoklu Oturum Açma)” seçeneğini mutlaka işaretleyin ve “Uygula” deyin. Hepsi bu kadar. Uygulama denenmiştir ve çalışmaktadır. Herhangi bir sorunuz varsa yorum yazabilirsiniz.

MSN 8.0, 8.1, 8.5 ve 9.0 SÜRÜMLERİ İÇİN ÇOKLU MSN (MULTİMSN) DOWNLOAD

Windows Live Messenger Çoklu MSN Programı Download

Windows Live Messenger’ın 8.0, 8.1, 8.5 ve 9.0 sürümleriyle uyumlu çalışmaktadır. Son çıkan windows live messenger sürümünü de desteklemektedir. Program çok küçük olmasına rağmen çok başarılı bir programdır.

Windows Live Messenger Çoklu MSN Programı’nın Özellikleri

* Aynı anda birçok çok MSN hesabında oturum açma imkanı,
* Reklamları, tabları ve arama butonunu iptal etme imkanı,
* Çok hızlı ve rahat bir şekilde uygulama imkanı…

Windows Live Messenger Multi MSN Programı Kurulumu

Programı bilgisayarınıza indirdikten sonra çalıştırmadan önce bilgisayarınızda açık bulunan MSN’i “tamamen” kapatınız. Bunun için sağ altta bulunan messenger simgesi üzerine sağ tıklayarak “çıkış” demeniz yeterlidir. MSN’i tamamen kapattıktan sonra programı çalıştırın “Çoklu Giriş – İzin Ver” seçeneğini aktif ettikten sonra “Uygula” butonuna basınız. MSN 11 için farklı bir uygulama vardır. Türkçe seçeneğini seçtikten sonra Polygamy (Çoklu Oturum Açma) seçilmeli ve uygula denilmeli. Hepsi bu kadar…

Windows Live Messenger Çoklu MSN Programı

Uyarı: Program hiçbir şekilde virüs, spyware, adware, malware vb. kötü niyetli yazılım içermemektedir. Bazı virüs programlarında programla ilgili hata vermesinin sebebi uygulamanın windows live messenger programının çalışma yapısını değiştirmesinden kaynaklanmaktadır.