Değerli yazar ve ziyaretçilerimizden, sitemizde çıkan konu dışı alakasız reklamlardan dolayı özür dileriz.

Site giderlerini karşılamak amacıyla her site reklam alır. Biz şuana kadar hiçbir özel reklam teklifini kabul etmedik. Sitemizde sadece Google Adsense reklamları bulunmaktadır. Ancak o kadar fazla konu dışı Adsense reklamı varki bir türlü engellemekle bitmiyor.

Sponsor Bağlantılar

Google Adsense, bu reklamlardan sadece 200’ünü engellememize izin veriyor. İnanın 200 reklam engelliyoruz,. Ancak bu tür alakasız reklamları verenlerin sayısı 200’den çok daha fazla. Bu noktada Google Adsense’de umarım sesimizi duyar ve ya bu reklamları kabul etmez (Çok düşük bir ihtimal), ya da Reklam filtresini yeterli dereceye kadar yükseltir.

Gerek anasayfada olsun, gerekse alt sayfalarda olsun, çıkan reklamlar gerçektende insanları rahatsız eden nitelikte. Bu rahatsızlığı sizinle paylaşıyor, ancak buna çözüm bulamamamızın nedeninin Google Adsense politikaları olduğunu açıklıyoruz.

Alakasız reklamlarla mücadelemiz devam edecek. Ancak Google Adsense politikalarında bir değişiklik yapmadan bizim bu mücadeleden sonuç almamız pek olası görünmüyor.

Eğer reklamlardan duyulan şikayetler artarsa Google Adsense reklamlarını siteden belli oranda kaldırma durumumuz olabilir.

Biz verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz. Umarım Google Adsense’de verdiği bu rahatsızlığın farkındadır.

Saygılarımızla.

Yeni Makale Yönetimi