Döngel Karhanesi

Komedi bir Türk filmi arkadaşlar. Filimde kerhane işleten Metin Akpınar zor durumda kalır ve bir bankadan kredi çeker. Kredisini ödeyemez. Kredi çektiği bankada batar. Ankara olaya el atar ve batık bankanın zararının karşılanması için bir çözüm bulmaya çalışır. Metin Akpınar’ın kerhanesini turistik tesis olarak bilmektedirler ve Ankara’dan uzman birini tesisin başına göndeirler. Amaç tesisin kar yaptırılarak banka zararının karşılanmasıdır. Kerhane AB standartlarından bile geçiyor filmde 🙂 çok güzel bir film mutlaka izlemenizi tavsiye ederim. Bu filmede bir puan verelim. Yüz üzerinden 76 yeterlidir heralde. Güzel bir film, çok komedi sahneleri var. Filmi internetten izlemeniz mümkün. Google’da “Döngel Karhanesi izle” yazın çıkan sonuçlar filmi izlemenizi sağlar. İyi seyirler.

Sponsor Bağlantılar

 

13. Savaşçı The 13th Warrior film izle

13. Savaşçı filmi gerçekten izlenmeye değer bir film. Kolay kolay film beğenen biri değilim ancak bu filmi ikinci kez izledim ve ilkindeki kadar tat aldım. Yasak bir aşk sonrası kendi topraklarından sürülen bir adamın bir grup savaşçıyla tanışarak atıldıkları bir savaşı konu alıyor. Kendini bir anda savaşa giden 13. adam olarak bulan İbn hiçde basit biri olmadığını kanıtlayacak ve girdikleri bu savaşta onlara çok yardım edecektir. 13. savaşçı filminin türkçe düblajını internette bulabilir ve izleyebilirsiniz. Googleda “13. savaşçı film izle” şeklinde arama yaptırdığınızda ilk sayfadaki siteler bu konuda size yardımcı olacaktır sanırım. Her filme bir not verirken bu filmi es geçmek olmaz. 100 üzerinden 82 verebileceğim bir film 🙂 herkese iyi seyirler.

Demir Adam (Iron Man)

İtiraf etmeliyimki fantastik bir film. Ben fantastik filmleri seven biriyim. Filmin kahramanı Amerikalı bir silah üreticisi olan Tony. Vurdumduymaz, özgür, ne yapacağı belli olmayan, zeki bir adam. Her şey yolunda giderken sattığı silahların hedefi oluyor. Kendisinden bir füze yapması isteniyor ve bunun için de çok ama çok az zaman veriyorlar. Eğer onlara istediklerini verirse öldürüleceğini biliyor. Ancak tamam diyor ve bir mağarada çalışmaya başlıyor. Ancak onların istediği ile kendi yaptığı arasında dağlar kadar fark var. Kendisini bir çeşit robota dönüştüren bir giysi tasarlıyor ve örgütün elinden kurtulmayı başarıyor. İlginç adam doğrusu 🙂 Yaşadığı olaylardan sonra silah üretimini bitirme kararı veriyor. Ancak sağ kolu bunun iyi bir fikir olmadığını düşünüyor ve şirketin yönetimini kendi eline alarak Tony’den habersiz işler çevirmeye başlıyor. Tony’de bu arada mağarada yaptığı robot giysisini kendi evinde geliştiriyor. Tony’nin sağ kolu ise bu çalışmalardan haberdar olarak aynı robotun daha gelişmişini yapmak için çalışmalara başlıyor. Kısa keseyim Tony’nin robotu ile sağ kolunun yaptığı dev cüsseli robot sonunda karşı karşıya geliyor. Gerisini de siz izleyin artık 🙂 Film çok tatmin edici bir şekilde bitmese de Tony Stark film boyunca keyifli anlar yaşamanızı sağlayacaktır. Filmi mutlaka izlemenizi tavsiye ederim. Bu makaleye ne zaman yorum yazacaksınız çok merak ediyorum. Bütün izlediğim filmleri değerlendiriyorum sizin için Allah Allah ya.

Mükemmel Kaçış (Perfect Hideout)

En başından söyleyeyim, bu filmi izlemenizi hiç tavsiye etmem. Hayatımda izlediğim en saçma filmlerden biriydi. İsminin çekici olduğununa bakmayın, kimsenin kaçtığı yok. Aşık bir çiftimiz var. Erkek hırsızlık yaparken polise yakalanıyor ve aradaki kapışmada polis ölüyor. Kızla beraber kaçıyorlar ve bir eve giriyor. Evdeki adamı rehin alıyorlar. Ancak adam evin tüm ailesini bir kız dışında vahşice katletmiştir. Filmin devamında adam mı rehine, yoksa sevgililermi belli değil. Olaya polisleri yönlendirenin salaklıkları da eklenince film tam anlamıyla bir rezalete dönüyor. Maceramı, komedi mi belli değil. Tabi ortada iğrenç cinayetler olunca korku filmi diye de düşünebilirsiniz. Bu film ile karşılaşanların bu filmi izlemelerini hiç tavsiye etmiyorum. Zamanınızı boşa harcarsınız.

Son Osmanlı Yandım Ali Filmi İzle

Son Osmanlı filmini dün izledim. Kolay kolay beğenen bir insan olmasamda bu filmi izlemekten büyük zevk aldığımı söyleyebilirim. Son Osmanlı Yandım Ali, Kurtuluş Savaşı’nı verdiğimiz o günlerde, İstanbul yabancıların eline geçmişken, güvenilecek kimse kalmamışken canını her fırsatta Osmanlı için tehlikee atan bir delikanlıdır. Osmanlı’nın kurtuluşunun kendi elinde olmadığını, kendisinin hiçbir şey yapamayacağını düşünmesine karşın olaylar öyle bir gelişirki kendini bu Kurtuluş Savaşı için mücadele verenler arasında bulur. Filmde ki karakterler gerçekten çok renkli insanlar. Birkaç efekt ile film görsel açıdan da zenginleştirilmiş. Filim çok net bir şekilde bitmiyor. Belli sahneler uzun süre ekranda kalıyor, çok fazla şey yaşanmadan film bitiyor ama yine de izlenmeye değiyor.

Her filmi yoyumlarken 100 üzerinden puan veriyorum. Son Osmanlı filmi bana göre 100 üzerinden 85 alır ve izlenmeye değer bir film.

Son Osmanlı filmini izlemek için Google Videolara girip Son Osmanlı yazarak arattığınızda Son Osmanlı CD1 ve CD2’yi göreceksiniz. Oradan filmi izleyebilirsiniz. Görüntü kalitesi her filmde olduğu gibi kötü ama izlenir. İyi seyirler diliyorum.

Küp Filmi

Küp filmi gerçekten çok beğenerek izlediğim bir film. Fantastik, korku ve bilim kurgu filmi. Çok fazla korku olduğunu söyleyemem ama gerçekten tam bir fantastik film. İzledikten sonra diğer bölümlerinide aradım ve buldum. Gerçekten harika bir film.

Küp filminin konusunu kısaca söylemem gerekirse, birbiriyle uzakta olsa bağlantılı insanlar küp denen ayrı ayrı odalara yerleştiriliyorlar. Birbirlerinden tamamen habersizler. Küpün odaları arasında çıkış arıyorlar. Bu arada birbirlerini buluyorlar. Küpün her odası farklı özelliklere sahip. Güvenli olan odalar olduğu gibi, tehlikeli, tuzaklarla dolu odalarda mevcut. Kurtulmaya çalışırken çoğu hayatını kaybediyor. Bu insanlar aslında birbirlerini biraz tamamlayan cinsten. Bu sayede çıkışa en az bir kişi ulaşabiliyor 🙂

Küp filmi – Cube ya da Hypercube tam anlamıyla ilginç bir film. Küpün çok önemli bir özelliği var. Küpün odaları yer değiştiriyor ve o kadar çok oda varki… Neyse filmin tadını kaçırmayayım. gerisini izleyerek görün.

Küp filmini izlemek için Google’da Küp Filmi İzle şeklinde bir arama yaparak, internet üzerinden izleyebileceğiniz siteler bulabilirsiniz. Küp Cube Film İzle şeklinde de aratabilirsiniz.

Filmi 100 puan üzerinden değerlendirmek gerekirse 80 puan verebilirim. Ben kolay kolay beğenmemde 🙂

Küp filmini izlemenizi tavsiye ederim. İzlemekten pişman olmayacağınız bir film.

Şanslı Slevin Lucky Number Slevin 2006

Bu filmi dün izledim. Arkadaşım tavsiye etti ve onun tavsiyesi üzerine izledim. Ancak filmin inanılmaz olduğunu söylemişti baa, ben o kadar abartılacak bir film olduğunu düşünmüyorum. Film bir çocuğun intikamını anlatıyor ama bu intikamı filmin sonuna kadar anlayamıyorsunuz. Kopuk olarak verilen parçalar filmin sonunu izlemenizle birlikte bir araya geliyor.

Şanslı Slevin o kadar da şanslı değil aslında. Birçok şanssızlık yaşıyor. Başına gelmeyen kalmıyor ve bunlar çok doğalmış gibi hareket edebiliyor. Gizemi seven insanlar izlemekten zevk alır şeklinde düşünüyorum. Kesin izleyin dediğim bir film değil. Ben açıkcası izlemekten büyük zevk aldığımı söyleyemem ama kötü de bir film sayılmaz. Slevinin umursamaz, vurdumduymaz hareketleri hoşuma gitti. Film sonunda iyi bir vurgu yapılmış.

Filmi izlemek isterseniz Google’da Şanslı Slevin Film İzle yazarak online filmi izleyebilirsiniz. Türkçe Dublaj.

Bu arada üstte küp filmi var, o filmi izledim kesin tavsiye ederim. Mutlaka izleyin.

Şanslı Slevin filmini değerlendirmek gerekirse 100 üzerinde 72 diyebilirim. Sallama tabi ama ne yapayım 🙂 Gerçeğe yakın olduğu için böyle bir puan verebilirim.

Salak İle Avanak

Salak ve Avanak filmi komedi türünde bir film. Çok muhteşem bir film değil ama izlemeye değer diye düşünüyorum. Filmin sonunu gerçekten harika yapmışlar. Son bitiş anında gülmekten öldüm. Film içinde çok güleceğiniz bir çok bölüm var. Bazı bölümleride biraz abartılmış.

İki tane salak çok sakar oldukları için işsiz kalıyorlar. Bir tanesi bir kıza aşık oluyor. Kız içi fidye dolu çantasını bıraktığında bu salak fidye isteyenlerden önce davranıp çantayı alıyor. Kızın unuttuğunu sanıyor. Daha sonra çantaya hiç bakmadan, çantayı kıza götürmek için salak arkadaşıyla birlikte Aspen’e doğru yola çıkıyorlar. Fidyecilerde çantayı almak için bunların peşine takılıyorlar. Komik olaylar bu şekilde başlıyor.

Filmi izlemek isterseniz Google’da Salak ile Avanak Film İzle yazmanız yeterli. Birçok sitede bulabilirsiniz bu filmi.

Salak ile avanak filmini değerlendirmek gerekirse 100 üzerinden 77 verilebilir. Ortalamanın üzerinde bir film.

İyi seyirler.

Parlak Zeka Filmi

Az önce izledim bu filmi. Adı gibi bir film beklerdim ama yanılmışım. Çok soyut bir film. Felsefe yapılmaya çalışılmış ama o bile başarılı bir şekilde aktarılamamış. Annesini öldüren ve daha sonra yalnızlıktan biraz kafayı yiyen biri aklına gelenleri bir deftere yazıyor. Olaya bakınki bu defter çalınıyor ve bazıları tarafından çok beğenilerek ücretsiz dağıtılıyor. Mantığını sevdiğimin geri zekalı yazarı annesinin ölümünden sonra yazılan bu kitabı okuyan insanlar nasıl desem kendilerinden geçiyorlar. Cinsel biir kendinden geçiş düşünün. Ama hiçbir somut şey olmadan. Birkaç saniyelik birşey. Yazar orayla nasıl bağlantı kurmuş hayret. Gerçi film bir kitaptan esinlenerek yapılmış. Kitaı yazanı tebrik ederim bir filme ilham kaynağı olduğu için ancak filmi yapanı kınıyorum. Çok saçma bir şekilde ifade edilmiş. Olaylar aşırı basite idirgenmiş. İzlemenizi tavsiye etmiyorum.

100 üzerinden bunada bir puan verelim: 40 bu puan bile zorlama yani. Sınıfta kaldı bu film.

Tam Gaz Filmi

Bu film sadece izliyenler için bir anlam ifade etmez ancak bazı insanlar izlediklerini değerledirmeyi bilirler. Demek istediğim bazı filmler insanlardaki bazı duyguları harekete geçirir ve bunun için sevilerek izlenirler. Komedi, aşk karışık olan bu film benim dygularımı etkilemeyi başardı doğrusu. Asi,kendi bildiğini yapan, dik kafalı bir genç. Her girişiminde başarısız olan bir genç. Bu defa başarıyor mu dersiniz? Cevap vermeyeceğim 🙂 Merak edenler izlesin. Az çok filmden memnun kalacağınızı düşünüyorum.

Google’da Tam Gaz Film İzle araması yaparak filme ulaşabilirsiniz. Değerlendirmem çok yüksek olmıyacak ama izlemenizi tavsiye ederim. 100 üzerinden 72

iyi seyirler.

Aşk Tarifi Filmini İzleyin

Aşk tarifi dedik rengide kırmızı olmalı elbette. Sabaha doğru izlediğim bu film gerçekten hoş bir filmdi. Herkesin izlemesini tavsiye ederim.

Aşk tarifi filminin konusu: işinde çok başarılı güzel bayan. ama katı kuralları var. her şeyin eksiksiz olmasını isteyen biri. bir aşçı. bu aşçı güzel bayanın yanına esprili, vurdumduymaz bir erkek aşçı verilirse ne olur! tabiki sorun olur. ancak aralarındaki çekişme tek taraflıdır ve sonunda da mutlu olmayı başarırlar.

gözümle gördüğüm yemekler bir harkaydı 🙂 tatlılar ve onarın görünüşü, gerçekten acıktım 🙂 çok hoş bir film. 100 üzerinden 83 verebilirim filme.

romantik, dram tarzında bir film. googleda Aşk tarifi film izle yazarak aratıp, internet üzerinden izleyebilirsiniz.

FİLM YORUMLARINIZ YAZIYA EKLENECEKTİR… LÜTFEN YORUM YAZARAK İZLEDİĞİNİZ FİLMLERİ DEĞERLENDİRİN…