Sevgililer Günü Resimleri

Sevgililer GünüSevgililer Günü ile ilgili resimler çeşitli web sitelerinden derlenerek hazırlanmıştır. En güzellerini seçmeye çalıştık. Daha fazla sevgililer günü resimleri için aşağıda bulunan linklerden “sevgililer günü kartları” linkine tıklayabilirsiniz. Resimlerle ilgili yorumlarınızı paylaşırsanız, beğenmediğiniz resimleri silebilir, yerlerine daha uygun resimler ekleyebiliriz. Yorumunuzda resim başlığını belirtmeniz ve resimle ilgili düşüncelerinizi yazmanızı rica ediyoruz. Resimlerin üzerine tıklayarak resimleri büyültebilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar

Sevgililer Gününüz Kutlu Olsun…

Sevgililer Günü I Love You

Sevgililer Günü Resimleri

Sevgililer Günü ile ilgili olan bu resim Google’da “Sevgililer Günü İle İlgili Resimler” aramasında ilk sayfadaki görsel dosyalarda gösterilmektedir. Yine sitemizde bulunan başka bir resimde gösterilen dört resim arasına girmiştir. Ne diyeyim resim sitesi açsak heralde çok başarılı olurduk 🙂

Sevgililer Günü Resimleri 1

Sevgililer Günü Resim

Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni o kadar çok seveceğim ki bir daha cennetine geri dönmek istemeyeceksin… Sevgililer günün kutlu olsun!

Sevgililer Günü Resimleri 2

Sevgililer Günü Resimleri

Kuyruklu yıldızlar vardır, dünyaya yetmiş yılda bir gelirler. İnsanlar onu hayatı boyunca belki bir kez görürler. Ben o yıldızı sende gördüm aşkım. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Sevgililer Günü Kuşlarla Kalp

Sevgililer Günü Resimleri

Eğer gökyüzü bir parça kağıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki.

Sevgililer Günü Resimleri Windows

14 Şubat Sevgililer Günü

Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, uçurumdan attım sessizliği, haber saldım rüzgarlara fısıldasınlar seni ne çok sevdiğimi ve özlediğimi.

Yaşamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi sensiz olmaz! Unutma ki sevmek daima beraber olmak degil, sensizken bile seninle olabilmektir… Bu sevgililer gününde yanında değilim belki ama özlemim sevgim hep seninle. Seni seviyorum!

Sevgililer Günü Resimleri 6

Sevgililer Günü

Sen güneşin doğduğu, karanlığın bittiği yerdesin sen hep kalbimde yatan tek sevgilimsin. Sevgililer günün kutlu olsun!

Sevgililer Günü Ateşten Kalp

Sevgililer Günü Yanan Kalp

Gözlerin nehir kirpiklerin köprü olsa, ben üzerinden geçerken ipler kopsa ve düştüğüm yer dudakların olsa. Sevgililer gününde bir öpücük borçlusun bana.

Sevgililer Günü Resimleri Seni Seviyorum

Sevgililer Günü Seni Seviyorum

Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle… Daha nice sevgililer gününü beraber geçirmek dileğiyle.

Sevgililer Günü Resimleri Aşık Kuşlar

Sevgililer Günü Resimleri

Sana yıldızlar kadar yakın olmak isterdim her baktığında beni görebilmen için, sana bulutlar kadar yakın olmak isterdim üzüldüğünde gözyaşlarını yağmur olup silebilmek için, sana sen kadar yakın olmak isterdim ki beni, seni sevdiğim kadar sevebilmen için. Sevgililer günün kutlu olsun biriciğim.

Sevgililer Günü Resimleri Küçük Sevgililer

Sevgililer Günü

Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara.

Sevgililer Günü Resimleri Love

Sevgililer Günü Gif

Sevgililer gününde beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, karbeyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat. Yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordayım!

Sevgililer Günü Resimleri 12

14 Şubat Sevgililer Günü

Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için aşığımsana!.. Sevgililer Günün kutlu olsun birtanem, seni çok seviyorum.

Sevgililer Günü Resimleri Kırmızı Gül

14 Şubat Sevgililer Günü Resimleri

Bulutlara yükledim hasretimi, rüzgarlarla yolladım sevgimi, yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla küçük melekler gönderdim seni öpmeye! Sevgililer günün kutlu olsun!

Sevgililer Günü Resimleri Melek Çocuklar

Sevgililer Günü İçin

Sen Tanrıya dilediğim dilek, göklere uzanan ellerimsin.
Sen gözümden süzülen yaş, tek düşüncem, hasretimsin.
Sen yaşadığım ömür, en güzel günlerim ve daima benimsin…

Sevgililer Günü Resimleri Kırmızı Gül ve Mum Işığı

Sevgililer Günü Özel

Sana doğru bir kelebek uçurdum, dağları denizleri aştı seni buldu. Yanağına ufacık bir öpücük kondurdu, hissettin mi? Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun Aşkım…

Sevgililer Günü Kalp Pasta Resmi

Sevgililer Günü Pastası

Sevgililer gününde belki yanında değilim ama dünde, bugünde, yarında yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordayım! Sevgililer günümüz kutlu olsun aşkım.

Sevgililer Günü Resimleri 17

Sevgililer Günü

Maviler giyer bulut olurum, yeşiller giyer bahar olurum, bakarsın bir gün beyazlar giyer senin olurum. Sevgililer günün kutlu olsun.

Sevgililer Günü En Güzel Resimleri

Sevgililer Günü En Güzel Resimleri

Sevgililer Günü Kırmızı Kalp

Sevgililer Günü Kırmızı Kalp

Sevgililer Günü Gül Kalp Resmi

Sevgililer Günü Gül Kalp Resmi

Sevgililer Günü Özel Makaleleri:

Sevgililer Günü Tarihi
Sevgililer Günü Şiirleri
Sevgililer Günü Resimleri
Sevgililer Günü Mesajları
Sevgililer Günü Hediyeleri
Sevgililer Günü Videoları
Sevgililer Günü Kartları
Sevgililer Günü İle İlgili Herşey (14 Şubat)