Sizinde bildiğiniz gibi YouTube sitesi mahkeme kararlarıyla sürekli olarak engelleniyor. Sebep olarak Atatürk’e hakaret içeren videoların YouTube üzerinden yayınlanması gösteriliyor. Bu durum bazı insanlar tarafından haklı olarak görülmesine karşı, bazı insanlar ise özgürlüğün hiçbir şekilde kısıtlanmaması gerektiği düşüncesinde. Biz burada kararsız kalmayı yeğliyoruz. 🙂
Yazının başlığından da anlaşılacağı gibi sizlere Youtube’a nasıl girebilirsiniz bunu anlatacağım. Özgürlüğüm hiçbir zaman kısıtlanmasın diyenler için 🙂 Youtube’e girmek için daha önceleri DNS ayarlarınızı değiştirmeniz yeterli geliyordu. Ancak DNS ayarlarını değiştirerek yasaklı sitelere girmek çok zorlaştı. Ağ bağlantılarından yapılan değişiklik ile (TCP/IP) bir DNS ayarı yapıp yasaklı sitelere girebiliyordunuz. Ancak artık bu yöntemle YouTube’e girmek pek mümkün değil.

Peki YouTube Nasıl Gireceksiniz? Youtube’e girmek için sizlere üç tane site adresi vereceğim. Bu siteleri kullanarak YouTube sitesine rahatlıkla girebilirsiniz. Youtube’e girmek için program yazmanıza gerek yok, bu yöntemler çok basit bir şekilde YouTube’e girebilmenizi sağlayacak.

Sponsor Bağlantılar

Sinirsiz Youtube

Yeni Makale olarak size harika bir program veriyoruz. “Sinirsiz Youtube”. Bu programı bilgisayarınıza sadece bir defa kuruyorsunuz ve youtube sitesine eskiden nasıl giriyorsanız şimdide öyle giriyorsunuz. Başka bir site üzerinden girmiyorsunuz, karşınıza saçma reklamlar çıkmıyor. www.youtube.com yazıyorsunuz, istediğiniz videoyu izliyorsunuz. Programı indirip bilgisayarınıza kurduktan sonra, bilgisayarınızı yeniden başlatın ve artık Youtube’de hiçbir sınır kalmayacak. İstediğiniz gibi girebileceksiniz. Programı kullanan arkadaşlar ve indirecek olan arkadaşlar yorum yazıp katkı sağlarsa memnun olurum.

YouTube’e Nasıl Girilir?

1. http://www.gizlen.net

Açılan pencereden “English” ya da “Deutsch” resimlerinden birine tıklayınız. “Enter website address” yazan yerin hemen altındaki adres çubuğuna http://www.youtube.com yazınız. “Surf anonymously” butonuna tıkladığınızda hooop YouTube’desiniz. Engel yok, yasak yok, özgürsünüz…

2. http://www.ktunnel.com/

Açılan sayfanın altına geldiğinizde http://www.YouTube.com yazdığını göreceksiniz. Hemen sağında bulunan “Begin Browsing” butonuna tıkladığınızda yasak masak kalmayacak.

3. http://www.vtunnel.com/

Açılan sayfada “http://www.gmail.com” yazan yere “http://www.youtube.com” yazıyoruz ve hemen altında bulunan “begin browsing” butonuna tıklıyoruz. Artık youtube’desiniz 🙂   Yasaklı YouTube sitesine girmek için kesin çözümler şuanda bunlar. Üçüde denendi ve çalışıyor. Youtube’e %100 gireceksiniz…

 
DNS ADRESLERİ
 
208.67.222.222
208.67.220.220
 
8.8.8.8
8.8.4.4

Arama Bulutu
(YouTube’e nasıl girilir, YouTube’ye nasıl girebilirim, YouTube’a nereden girilir, YouTube’a girebileceğim adresler, YouTube nasıl ve nereden girilir, YouTube’a girmek istiyorum, Yasaklı sitelere nasıl girilir, Yasaklanmış olan sitelere girmek, Engellenen sitelere girmek için, Youtube girmek için bu siteden, Youtube hangi sayfadan girebilirim, Youtube girmek için hangi adres, you tube e nasıl gırılır, yasaklı sitelere hangi sitelerden girilir, youtube hangi siteden girilir)