Sponsor Bağlantılar

Yeni Makale Logo

 
ADINI FERİHA KOYDUM DİZİSİ ÜRÜN SPONSORLUĞU KONUSUNDA DİZİNİN SANAT YÖNETMENİYLE ANLAŞILAMADIĞI İÇİN SPONSORLUK İPTAL EDİLMİŞTİR.

ÜRÜN SPONSORU OLARAK HERKES TARAFINDAN BİLİNEN VE SEVİLEN “YAHŞİ CAZİBE” DİZİSİYLE ANLAŞILMIŞTIR. HER İKİ TARAF İÇİNDE HAYIRLI OLMASINI DİLİYORUZ.

Saygılarımızla.

ESKİ HABER

Yeni Makale Yönetimi olarak 2011 yılında ki çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. “Sözlük” ve “Url Kısaltma Servisi” çalışmalarımızın ardından ödüllü bir makale yarışması yapacağımızın duyurusunu da gerçekleştirdik. Bütün bu çalışmalarımızı desteklemesi amacıyla sizlere bir süpriz daha yapıyoruz:

“Adını Feriha Koydum” Ürün Sponsoru yenimakale.com

Show TV’de yeni yayınlanmaya başlanan ve bir Türkiye gerçeğinin anlatıldığı dizide, pırıltılı Etiler dünyasının gölgesinde yaşayan bir kapıcı ailesinin hayatla imtihanına yer veriliyor. Dizide, ailesiyle beraber yaşadığı bodrum katından hayallerinin dünyasına seçkin bir üniversiteyi burslu olarak kazanması ile giren Feriha’nın ve ailesinin hayatı ve başlarından geçen olaylar anlatılacak. Kapıcının güzel kızı kendi dünyasından çıkıp, yarattığı yalan dünyanın prensesi olacaktır. Ne var ki, bir genç kızın küçük pembe  bir yalan üzerine inşa ettiği yeni dünyası ailesini de çevresindeki herkesi de yutacak ve anne kızın gerçek hayatla mücadelesi adım adım geri dönüşü olmayan bir savaşa dönüşecektir.

Adını Feriha Koydum dizi oyuncuları arasında Vahide Gördüm, Hazal Kaya, Metin Çekmez, Melih Selçuk, Çağatay Ulusoy, Deniz Uğur, Ceyda Ateş, Yusuf Akgün, Eray Özbal, Feyza Civelek, Gökçe Uzuner, Gülşah Fırıncıoğlu, Kaan Olcay, Ahu Sungur da yer almaktadır.

Yeni Makale olarak “Adını Feriha Koydum” dizisine yayın hayatlarında başarılar dileriz…

Saygılarımızla.

Yeni Makale Yönetimi