Google 23 Nisan Logoları Ne Oldu?

Google Logoyapsana yarışması 31 Mart 2008 tarihi itibariyle bitti. Google’ın bizlere verdiği takvime göre 10 Nisan Günü kazanan ilk 30 logo sahibi açıklanacaktı. Ancak kararlarında değişiklik yaparak bu kişileri de 23 Nisan Günü açıklamayı düşünüyorlar sanırım.

Sponsor Bağlantılar

Peki ne oldu da Google daha önceki kararını değiştirdi?

  • Aşırı derece de talep olmasından dolayı, sağlıklı bir değerlendirme yapabilmek için biraz daha zaman kazanmak istemiş olabilirler.
  • Google, 23 Nisan Logolarını hiç beğenmemiş ve karar verememiş olabilirler. Bunun yanında hepsinin çok muhteşem olduğunu düşünüp seçim yapmak zor deyip ertelemiş de olabilirler 🙂
  • Ya da benim fikrime göre daha önceden kazananların açıklanması zaten yanlış olan bir davranıştı ve Google da yanlıştan döndü. Heyecanı arttırmak için 23 Nisan Logo yarışması sonuçlarını aynı gün açıklayacağını duyurdu. Ancak “Logoyapsana” sayfalarında hala 10 Nisan tarihi var.

Neyse, anlaşılan o ki çok fazla katılım olmuş ve karar vermekte gerçekten zorlanıyorlar. Herkes gibi bizler de 23 Nisan Logo Yarışması sonucunda ortaya neler çıkacağını merak ediyoruz.

Herkese yarışma için başarılar dileriz. Google kolay gelsin 🙂

Bunlar da İlginizi Çekebilir!

* 23 Nisan Şiirleri

* 23 Nisan İle İlgili Şiirler