Nasıl aşık olduğumu çok iyi hatırlıyorum kendimi sana hangi akla hizmet kaptırdım onu da biliyorum. Ama birden nasıl sensiz kaldım be sevdiğim nasıl uzaklaştın benden?

Sponsor Bağlantılar

Sanırım hiç benim olmadın sen hiç bana ait olmadın. Seviyorum ulan diye haykırmak istediğim her dakika dur diyorum yapma, ya kaybedersen onu ya anlamazsa seni. Umudum kalmadı be sevdiğim ne senin beni sevmenden bi umut, ne de benim seni unutmamdan. Şu kodumun dünyasında hissedebilceğim tüm duygularımı almışsın benden. Sen yine anlama beni, yine boşver deyip geç.

Kimse sevmez seni benim kadar, ölümüne aşık olmaz sana kimse. Yok koymuyo bana hiçbişey senin yokluğun kadar, herşey zor bana herşey ağır ama sensizlik kadar kötüsü yok. Biliyorum karşılıklı değil bu sevgi benim kadar sevemezsin aşık olamazsın sevdiğim. Çaresizim seni dileniyorum Allah’a yalvarıyorum el açıp başka ne gelir ki elimden. Uzaksın,beni tüketen bu duygulara çok uzaksın sen. Sakın üzme kendini benim için ama bilmeni istiyorum. Ölüyorum ben,yavaş yavaş ağır ağır ilerliyorum bu yolda daha ne kadar dayanırım bilmiyorum. Ama dilimden tek kelime çıkmıyor neyin var diyen doktora,ağzımdan bir kelime bile çıkmıyor neden ağlıyosun diyen anneme.

Sen sanma sakın benim yaşadığımı. Yaşamak nefes almak değil be sevdiğim. Biraz mutluluk değilmidir yaşamak, biraz sevmek birazda aşk. Ama bu içine sıçtığımın dünyasında lanet olsun ki hayallerimden baska tutunucak dalım yok. Sende yoksun. Ama artık yeter kandırmıyorum kendimi oluruna bıraktım hayatımı.

Şimdi herşey sana bağlı sevdiğim benden tavsiye; Gelme. Canımı bu kadar yaktıktan sonra gelme bana huzursuz, sevgisiz, aşksız yaşarım ben nefes alırım sadece yetmezmi?