İletişimin temel öğelerini bir arada toplayarak insanlara faydalı olabilmenin diğer adıdır Genclook.com. Bu projenin temelde amacı; sosyal sorumluluk projelerine destek vermek için insanları bir arada toplamak. Tabi bunun yanı sıra temel olgu “ yazarlık “ sistemi üzerine kurulu.
İnsanların kendini ifade edebilmelerini ve bunu geliştirmelerini sağlamayı da hedefleyen genclook.com konuşur gibi yazanların da bir arada olmalarını sağlıyor. Profesyonel yazarlardan oluşmayan ekip 14-39 yaş aralığında seyrediyor.

Sponsor Bağlantılar

Yazarlık için çok büyük şartlar yok. Sürekli yazabilmek ve Türkçe’yi düzgün kullanabilmek yeterli. Gerisini zaten sitenin içerik editörleri hallediyor. Projenin güzel olan diğer yanı da sadece yazarlık sistemi üzerine kurulu olmayıp yan etkenlerle de insanlar arası iletişimi güçlendirmesi. Bünyesinde bulundurduğu sosyal ağ ve radyosu ile insanların iletişimde kullandıkları okuma, yazma, dinleme ve konuşma 4 lüsünü bir arada sunuyor.

Siz de bu ekibe katılıp ülkedeki iyilik hareketlerine destek vermek istiyorsanız, siz de konuşur gibi yazmak istiyorsanız, insanlara yararlı olabilmeyi istiyorsanız www.genclook.com adresini ziyaret edin.