Yeni Makale Yönetimi olarak 2011 yılında ki çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. “Sözlük” çalışmamızın ardından “Ödüllü Makale Yarışması”nın da duyurusunu gerçekleştirdik. Bütün bu çalışmalarımızı desteklemesi amacıyla sizlere bir süpriz daha yapıyoruz:

“Yahşi Cazibe” Ürün Sponsoru yenimakale.com

Yahşi Cazibe Ürün Sponsoru yenimakale.com

Sponsor Bağlantılar

Azeri asıllı olan Cazibe Abbasova, Türkiye`de çalışma izni almak için kağıt üzerinde bir Türk vatandaşı ile evlenmeye karar verir. Bu tarz işlere el altından aracılık eden Gül Hanım vasıtası ile bir süredir ekonomik sıkıntı yaşayan Kemal’e ulaşır. Üç yıl evli kalmaları hiçbir şekilde boşanmamaları gerekmekte ve bu üç yıl gerçek bir evlilik olduğuna denetçileri inandırmak zorundadırlar. İthalat şirketinde çalışan, zor günler yaşayan ve yüklü bir para alacağı için bu nikahı kabul eden, nikaha kadar evleneceği kişiyi bile görmeyen Kemal, Cazibe’yi ilk kez nikah salonunda görür. Ama kişilikleri farklı olduğu için daha ilk dakikada kavga etmeye başlarlar. Kemal “Ben bununla evlenmem” deyip çekip gidecekken bu işe aracı olan kişi Kemal`i kolundan tutup ikna eder. Cazibe oturma iznini alır almaz Kemal`le boşanacak, nikah kıyıldıktan sonra herkes kendi hayatına dönecektir. Her şey konuşulup anlaşılmışken karşı komşuları olan psikopat, yabancılar şube komiseri Peker Pekmez’e bu çifti izleme ve rapor hazırlama görevi verilir. Kendilerinin denetleneceğini anlayan çakma evliler çareyi bir süre birlikte aynı evde yaşamakta bulurlar. Bu eksende komik olaylar birbirini izler…

Ailece keyifle izleyeceğiniz “Yahşi Cazibe”, her Cumartesi saat 20:00 ‘da ATV ekranlarında başlıyor. Yahşi Cazibe ürün sponsoru olarak diziden sonra yenimakale logosu yayınlanacaktır. Ancak anlaşma yeni olduğu, bölümler önceden çekildiği için logomuzu görmeniz birkaç bölüm sonra gerçekleşecektir.

Yahşi Cazibe’ye yayın həyatlarında uğurlar diləyirik 🙂

Yeni Makale Yönetimi