Taştın yine deli deli. Önünde yaz var sevinçten mi yoksa isyan mı bilmeyenlere değerini. Ben diyorum ki coşkun sığmadı bıraktın yaşları. O da yetmedi, kulakları sağır edercesine bir haykırış. Ve her nedense korkutur bazen bu sesin.

Sponsor Bağlantılar

Ürperirim bazen, estikçe hızla yüzüme. Bugünse seni dinliyorum ve izliyorum yürekten. Anladım korkularımın sebebini. Bende, senden bir şeyler var. Kaçıyorken senden, aslında kaçmak istemiştim kendimden.

Ey gökyüzü!

Seni mavinle, seni yaşınla, seni karanlığınla, seni bulutunla seviyorum. Her yönünle ruhlara hitap etmeni seviyorum. Hatırlar mısın, bakarak sana yürürdüm bırakıp kendimi, konuşur anlatırdım. Yıldızlarında eşsiz sohbetler ederdik. Güler, ağlar bazen hayaller kurardık bulutlarınla. Bir de misafirlerin var senin. El salladığım selam verdiğim uçaklar, kıpır kıpır olan yanınıza gelsem dediğim kuşlar. Ayla çok kez astın suratını, çok kez güldün halime bakıp. Güneşle baktım gözlerimin yeşiline. Engin bitmez derinliğinde verdim ruhumu,elimi ve gezinirken karşıda görünen ışıklarda, dağlarda, yollarda buldum kendimi.

Ey gökyüzü! Senden bir şeyler var bende. Birçok yönünü bende yaşatıyorum seninle beraber yeryüzünde…