Fenerbahçe transfer haberleri

Fenerbahçe  Transfer Haberleri

Fenerbahçe Transfer Haberleri 01.01.2009

Sponsor Bağlantılar

* Fenerbahçe, Werder Bremen’in müthiş orta saha oyuncusu Diego’nun peşinde. Aziz Yıldırım transfer için her şeyi yapıyor. Ocak ayında bu transferin gerçekleştirilmesi için çaba gösterilecek. Şahsen Diego’nun inanılmaz bir transfer olacağını ve Fenerbahçe’ye çok şey kazandıracağını söyleyebilirim.

* Diego Lugano Fenerbahçe ile olan sözleşmesini yenilemek istediğini söyledi.


Fenerbahçe Bursasporlu Sercan Yıldırım ile anlaşmaya vardı. Ali, Yasin, Burak ve Gürhan’ı ise gözden çıkardı.  Bu futbolculardan kendilerine kulüp bulmaları istendi. Maldona’da gönderilecek. Ayrıca Fenerbahçe Halil Altıntop ve Mevlüt Erdinç ile hala ilgileniyor. Ancak bu transferler uefa’ya katılabilme ile yakından alakalı. 03.12.2008


Guiza Artık Fenerbahçe’de

Fenerbahçe Spor Kulübü İspanya’nın Mallorca takımının gol makinesi Guiza’yı transfer etti. Fenerbahçe ünlü golcü ile 4 seneliğine anlaştı.

F.Bahçe’nin yeni transferi Güiza, sarı lacivertli taraftalara ilk mesajını yolladı. Geçen sezonun İspanya gol kralı Güiza, ‘Türkiye’de de gol kralı olacağım’ dedi.


Şampiyonlar Liginde ülkemizi başarılı bir şekilde temsil eden Fenerbahçe Barcelona klübünden Ronaldinho ve Eto’yu resmen istedi. Bu iki futbolcunun transfer ücreti olan 40 milyon avro ise Ülker tarafından karşılanacak ve reklam gelirleri Ülker grubuna kalacak (Bu haber red edildi ki görünen gelişmeler böyle bir şeyin olmadığını gösteriyor).

Eğer Ülker bu transferleri gerçekleştirirse Galatasaray ve Beşiktaş klüplerinede 1’er yıldız futbolcu transfer edecek.

Öte yandan Fenerbahçe’den bu sezon ayrılacak futbolcularda yavaş yavaş şekillenmeye başladı. Önder Turacı’nın bir Rus klübüyle anlaştığı haberi alınırken, Serdar Kulbilge’ninde direk oynayacağı bir klüp aradığı bildirildi.

Başarı ve Başarısızlıktan Sonra Fenerbahçe