Facebook’ta Glamble Poker oyunu çıktı. Oyuna 25m ile başlıyorsunuz. Texas Holdem Poker oynayanlar bunun ne kadar yüksek bir chip miktarı olduğunu bilirler. Texas Holdem Poker’ 1000k ile başlanırken 25m ile karşılaştırma bile yapılmaz.
Oyunu oynayabileceğiniz facebook adresi: Glamble Poker (Facebook)

Sponsor Bağlantılar

Şimdi bazılarınız kızacaktır, neden böyle bir şeyi paylaşıyorsun, insanları neden kumar oynamaya sevkediyorsun diye. Merak etmeyin amacım tamamen farklı:

Gördümki Texas Holdem Poker oynayanlar ben kumarbaz değilim, kumara eğilimli değilim derken tamamen kendilerini aldatıyormuş. Çünkü bir süre sonra bu oyuna alıştıkça alışıyorlar ve oynamadan duramaz hale geliyorlar. Ellerinde chip kalmayınca çok yüksek ücretler karşılığında chip satın alıyorlar. 25m için en az 25TL para ödemeleri gerekiyor. Bazı yerlerde 25m için 50 dolar gibi satış rakamlarıda ortaya çıkıyor. İşte bunları görünce boşuna para vermeyin, amacınız hevesinizi almaksa Glamble Poker’e 25m ile başlıyorsunuz. Girin istediğiniz kadar oynayın.

Glamble Poker (Facebook)

Bu oyunu bilmiyor musunuz? O zaman hiç öğrenmeyin arkadaşlar. Çünkü oyun gerçekten bağımlılık yapabiliyor. Bende bu oyunu oynadım zamanında. Şimdi çok şükür böyle bir sorunum kalmadı. Texas Holdem Poker’de arkadaşın bana verdiği chiplerle başladım işe. Uzun süre az sayıda chiple oynamayı öğrendim. Ardından ustalaşıp yüksek masalarda oynadım. Çok fazla kazandım, hatta chip satışına başladım. Ancak bağımlılık yaptığını ve bunun kumar olduğunu anlayıp bu oyunu oynamaktan vazgeçtim.

Şimdi kısa sürede para kazanmak isteyenler bu oyunu öğrenmeye, oynamaya çalışıyorlar. Kaybediyorlar, kaybettikçe oynamak istiyorlar. Para karşılığı chip satın alıyorlar. Gerçekten çok yazık. Para kısa yoldan kazanılmıyor. Kazanılan her parada alın teri gerekiyor. Oyun, milli piyango, iddia, spor toto… Gerçekten çok yazık. Ömrümüzü nelerle harcıyoruz.

Sizlere tavsiyem bu tür oyunlardan uzak durmanız, uzak duramayanlar içinde işte bu yazı sizin için.

* Texas Holdem Poker Nasıl Oynanır?