Google Logo Yarışması Yapıyor

Google Logo Yarışması

Sponsor Bağlantılar

 

Google Türkiye, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için bir logo yarışması düzenliyor. Yarışmayı kazanan logo 23 Nisan günü milyonlarca insanın gireceği Google’ın logosu olacak.

 

 

Yarışma Hakkındaki Bütün Bilgiler İçin: http://www.google.com.tr/logoyapsana/

 

Hasan Günal - 23 Nisan Google Logosu

Yenimakale.Com yazarlarından birinin 23 Nisan Google Logosu 

 

Yarışma Hakkında

 

Google’ın renkli logosunu bilmeyen yoktur. Bu özel logoyu Google sadece bazı özel günlerde değiştirmektedir. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı gibi günlerde logomuzu değiştirmemizin sebebi bu günleri sizlerle beraber kutlama isteğimizdir.

 

Google Türkiye olarak bir ilke imza atıp 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için hazırlanacak logoyu ülke çapında düzenlediğimiz bir yarışma ile sizlerin oluşturmasını istiyoruz. Düşünsenize, milyonlarca insanın ziyaret ettiği ve dünyanın en bilinen web sitesi sizin çiziminizle renklenecek.

 

Eğlenmeyi unutmayın. Bütün iş yaratıcılık ve eğlenceli şeyler tasarlamak üzerine.

 

Haydi! 23 Nisan için logo yapalım.

 

Yarışma Detayları

 

Katılımcıların logolarının 23 Nisan konulu olması gerekmektedir. Farklı temalı çizimler yarışma dışı kalacaktır. Katılımların son kabul tarihi 31 Mart 2008 günü gece yarısına kadardır. Bu tarihten sonra yapılacak başvurular yarışmada değerlendirmeye alınmayacaktır.

 

Kazanan Google logo çizimi www.google.com.tr giriş sayfasında 23 Nisan 2008 günü bir gün süreyle gösterilecektir. Yarışmada dereceye giren ilk 30 tasarımcıya Google Katılım Sertifikası, ilk 10 tasarımcıya Google Lava lamba ve kazanan tasarımcıya 24” Apple iMac verilecektir.

 

Kazanan, Google çalışanlarından oluşan bir jüri tarafından 23 Nisan temasını en iyi şekilde sunduğu düşünülen logolar arasından seçilecektir.

 

Orjinal çizimlerinizi saklamanız gerekmektedir. Kazananlar açıklandığında Google çalışmalarınızı sizden isteyecektir.

 

Katılım başvuruları geri gönderilmeyecektir. Bir kişi sadece bir başvuru yapabilir.

 

Logalarınızı elle yada bilgisayarınızda çizebilirsiniz. Unutmayın, kazananlar arasında olmanız durumunda orijinal çizimleriniz sizden istenecektir.

 

Daha fazlası için lütfen Kurallar ve Şartlar bölümünü okuyunuz.

 

Ödüller

 

Kazanan tasarımcının logosu 23 Nisan 2008 tarihinde bir gün süreyle www.google.com.tr adresinde Google logosunun yerini alacaktır. Ayrıca kazanan tasarımcıya 24” Apple iMac verilecektir.

 

İlk On Tasarımcıya Google Lava Lamba

 

İlk Otuz Tasarımcıya Google Katılım Sertifikası

 

Önemli Tarihler

 

En Son Kayıt Tarihi

31 Mart 2008

 

Logonuzu Yollayabileceğiniz Son Gün

31 Mart 2008

 

İlk 30 Logonun Seçilmesi

10 Nisan 2008

 

Kazanan Logonun Google Ana Sayfasında Yayınlanması

23 Nisan 2008