I LOVE GOOGLE

I LOVE GOOGLE

Sponsor Bağlantılar

 

Google Yeni Makale’yi seviyor, tabiki bizde Yeni Makale olarak Google’ı çok seviyoruz 🙂 Nasıl sevmeyelim ki, ziyaretçilerimizin çok büyük bir bölümü Google’dan geliyor. Ayrıca bize reklamda veriyorlar 🙂 Bunun yanında Google geçtiğimiz günlerde bizim için başka güzel bir olayı gerçekleştirdi. Site altı bağlantıları…

 

Google belli aralıklarla internet kullanıcılarının aramalarında iyileştirme yapmak ve aradıkları konuya daha hızlı ulaşabilmelerini sağlamak için değer verdiği, önemsediği ya da sevdiği sitelere diyelim Google araması sonrası site altı bağlantılar vermektedir.
 

Google’da “yenimakale” ya da “yeni makale” şeklinde arama yaptığınızda ilk sırada www.yenimakale.com çıkmaktadır ve hemen altında da aşağıdaki resimde görmüş olduğunuz site altı bağlantılar çıkmaktadır. 

 Site Altı Bağlantılar

Bu tür bağlantılar her sitede çıkmaz. Google’ın değer verdiği, başarılı bulduğu, kaliteli ve özgün içeriği olan sitelerde çıkar. Arama sonucunuzda Google size yardımcı olmak için Yeni Makale’den 7 tane bağlantı seçmiş. Şimdi bu bağlantıları inceleyelim ve nedir ne değildir bir gözatalım:
 

Forum : Yeni Makale Forum bölümü en değer verdiğimiz bölümlerden biridir. Editör arkadaşlarımız bu bölümü canlandırmak için her gün hergün forum bölümünde çeşitli paylaşımlarda bulunmaktadırlar. İhtiyaç duyacağınız hemen hemen bütün başlıkları forum bölümümüzde bulmanız mümkün.

 

Yeni Makale Forum’da Editör ya da moderatör olmak ve paylaşımda bulunmak ister misiniz? Başlayın sizi tutan yok 🙂

 

MSN : Site altı bağlantılarımızdan bir diğeri çok önem verdiğimiz msn kategorimiz. Bu kategoride msn sorunları, msn programları, yamalar ve daha bir çok bilmediğiniz bilgiyi bulmanız mümkün.

 

Ekle : Bu bağlantı yazı eklemek isteyen bütün ziyaretçi ve yazarlarımıza kolaylık sağlayacaktır. Bilgi içeren her türlü yazıyı bizlere göndermeniz mümkün. Ancak içeriği başka bir siteden alınmış yazılar sitemizde yayımlanmamaktadır. Buna dikkat etmenizi rica ediyoruz.

 

Hikayeler : Çeşitli konularda bir çok hikayeyi bulabileceğiniz ilgi çeken bir kategorimizdir. Sizde elinizde bulunan hikayeleri insanlarla paylaşabilirsiniz.

 

Burçlar : Burçlar konusunda bilgilerin yer aldığı kategorilerimizden biridir. Özellikle bayanların çok ilgi gösterdiği bu kategori yakın bir zamanda yeni yeni başlıklarla daha da ilginizi çekecektir.

 

Teknoloji : Teknoloji ile ilgili gelişmeler konusundaki makalelerimizin yer aldığı kategorimizdir.

 

Defter : Ziyaretçi defteri olarak düşündüğümüz bu bölüm, sitemizin kuruluş aşamasında sizlerin fikirlerinizi almak amaçlı olarak hazırlanmıştır. Sitemizin belli bir yapı ve kimliğinin oluşması dolayısıyla artık bu bölümümüze gerek kalmamıştır. Yakın bir zamanda ziyaretçi defteri kaldırılarak yerine “Reklam” bölümümüz açılacaktır. Defterin kaldırılması Yeni Makale’ye öneri ve eleştirilerde bulunmanızı engellememektedir. Bütün soru, görüş ve önerileriniz için “İletişim” bölümümüzü kullanabilirsiniz.

 

Not: Alt bağlantılar sürekli olarak değişiklik göstermektedir.

 

Yeni Makale Yönetimi