“Kandil bombalanırsa koltuklar sağlama alınacak”

“Kandil bombalanırsa çingene usulü yeni bir döneme başlanacak”

“Kandil bombalanırsa şehitler huzur bulmayacak… Çünkü kanın kanla temizlenmesi huzur değil yeni savaş tam tamlarını ortaya çıkarır.”
“Kandil bombalanınca bombalar bitecek. Biten bombaların yerine yenileri alınacak. Alınan bombalar için yeni vergiler konacak. Yani yine olan halka olacak”

Sponsor Bağlantılar

“Kandil bombalanınca toplumsal günlük huzur gelecek. Sorun bombaların gölgesinde çözülecek. Sonrasında ise yeni isyanlar ortaya çıkacak”

“Amerika ile anlaşarak Suriye’ye ultimatom veren devlet PKK’ ya yerel seçimler öncesi göstermelik kabadayılıklar yapmış olacak.”

“Kandil bombalanırsa yeni kandiller çıkacak. Önemli olan zaten Kandil değil ki. Sorun kesinlikle dışarıda da değil. Sorun içeride. İstanbul’un merkezi yeni Kandil olacak.”

“Güneydoğu sözde savunucuları bunu fırsat bilerek yeni sloganlar üretecek. Ürettikleriyle, yeni militanlar yaratacak. Halkını halkına kırdıracak”

“Paranoyak savaşcıklar savaşlara, demokrasi uzaklara ve bizim çocuklar kara topraklara gidecek”

“Umut yarınlara ve yarınlar çok uzaklara gidecek”

“PKK  kozunu kullanan hükümet  yeni yaptırımlarla halkını düşman ilan edecek.”

“Belki; yeni iskan politikaları veya işkencehaneler ortaya çıkarılacak”

“Türk faşizmi ve Kürt faşizmi sokaklarda cirit atacak. Attıkları ciritler ülkeyi karanlığa götürecek”

“Şimdi destek verdiklerimiz, bunları görünce de bizim barbarlığımızdan bahsedecek ve Libya, Suriye ve Mısır usulü bizleri bizlerle yok edecek”

“Kürt ve Türk çocukları görünmez Berlin Duvarı’yla ayrı dünyalarda yetiştirilecek. Nitekim, yeni düşmanlıklar ortaya çıkacak”

“Unutulmaması gereken demokrasi zihniyeti yerini kin ve nefretle beslenen zihniyetlere bırakacak”

Sonuç: En büyük sorunumuz nedir bilir misiniz? Bizler Kürt sorununu çözmek istemiyoruz. İstediğimiz tek şey onların sesini kesmek. Bu arada duyarlı halkımız olmasa bu cahil büyüklerle çoktan yeni soykırımlar yapılmış olurdu. Unutmayın. Silahların konuştuğu bir sohbet ortamında kesinlikle kazanan çıkmaz”