Özür mesajları, sevgiliye özür mesajları, dosta özür mesajları, arkadaşa özür mesajları, kardeşe damar denilebilecek kısa ve uzun özür mesajları yeralmaktadır. İstek olursa resimli özür mesajları da yayınlamayı düşünüyoruz. Böyle bir isteğiniz olursa lütfen yorum yazın. Beğendiğiniz ya da beğenmediğiniz özür mesajını yorum olarak yazarsanız başka mesajlarla değiştirebiliriz. Ayrıca kendi özür mesajınızı da yazabilir ve yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.
özür mesajlarıSevgiliye Özür Mesajları

Sponsor Bağlantılar

* Hadi Öpeyim de barışalım :))

* Güzel yüzünü soldurmaya neden olduysam lütfen beni affet… (Sevgiliye özür mesajları)

* Hatalar yapılmasa affetmenin güzelliği olmazdı hayatta… Çok üzgünüm… Lütfen beni affet… (Sevgiliye özür mesajları)

* Sensiz hiçbir şeyin tadı yok. Tüm duygulara anlam katan yanlızca senin sevgin. Seni seviyorum. Lütfen beni affet… (Sevgiliye özür mesajları)

* Bir daha asla ama asla seni üzmeyeceğim. Seni çok seviyorum anla. Lütfen beni affet. (Sevgiliye özür mesajları)

* Tartışmalar aslında hayatta verdiğimiz bir sınav. Aşkımızın sınavı. Bu sınavı kazanalım olmaz mı!.. (Sevgiliye özür mesajları)

* Seni incetmemin tek sebebi, seni her şeyden çok sevmem. Seni sevmesem böyle bir hata yapmazdım. Sevgimize affet beni hayatım. (Sevgiliye özür mesajları)

* Bu mesaj yüreğimin en derin köşesinden geliyor. Samimiyetime inan ve beni affet bir tanem… Sensiz olamam. (Sevgiliye özür mesajları)

* Beni affetmen için ne söylemem gerekiyor? Şaka mı gerçek mi diye düşünme, sana hiç yalan söylemedim. Ben sensiz yaşayamam aşkım. Her şey için özür dilerim. Beni affet. (Sevgiliye özür mesajları)

* Hayatta kimseden özür dilemedim ama gururum aşkımdan öte değil. Senden özür diliyorum aşkım. Lütfen beni affet. (Sevgiliye özür mesajları)

* Hiçbir şey için, hiçbir zaman geç değildir. Ne senden özür dilemem için geç, ne de beni affetmen için. Ben senden özür diliyorum. Sen beni affedebilecek misin? (Sevgiliye özür mesajları)

* Gözlerinden okunuyor bana kırgın olduğun… Özür dilerim aşkım. Lütfen daha fazla uzatmayalım. Aşkımız bu engelleri aşacak güçte. Beni affet birtanem. (Sevgiliye özür mesajları)

* Senden özür dilemek için söyleyebileceğim daha anlamlı bir söz bilemiyorum : Seni Seviyorum… (Sevgiliye özür mesajları)

* Dudaklarındaki tebessümü görmek kadar hiçbir şey mutlu edemez beni. Lütfen bu dargınlık bitsin. Gülen yüzünü ve seni çok özledim. (Sevgiliye özür mesajları)

Arkadaşa Özür Mesajları

* Bilirsin insanları kırmak istemeyen biriyi… Seni de kırmak istemedim. Çok özür diliyorum senden. Beni anlarsın umarım. (Arkadaşa özür mesajları)

* Üzüntümü anlatacak kelime yok. Olanlar için gerçekten çok üzgünüm ve çok özür dilerim. (Arkadaşa özür mesajları)

* Bilirsin affetmek gibi bir başka büyüklük yoktur.. Ben de bir hata yaptım ve affına sığınıyorum… Affet lütfen beni. (Arkadaşa özür mesajları)

Dosta Özür Mesajları

* Dostum, ben hayatta senden başkasına dost demedim. Bir hata yaptım ve özür dilerim. Dostluk affetmek değil midir? Gerçekten üzgünüm dostum. (Dosta özür mesajları)

* Dostluk affetmektir… Affetmeyi bilmek demektir… (Dosta özür mesajları)

Damar Özür Mesajları

* Korkum sevmek değil sevipte ayrılmak, korkum kurşun yemek değil kalleşce vurulmak. Korkum ölüm değil sevdiğim tarafından unutulmak, seni üzdüğüm için çok özür dilerim. (Yoru Yazan: Abidin)

İş Hayatı Özür Mesajları

* Yaptığım hatadan dolayı gerçekten çok özür dilerim. Böyle bir hata tekrar olmayacaktır. Saygılarımla. (İş hayatında özür mesajları)

* Çalışma hayatım boyunca ilk defa böyle bir hata yapıyorum. Hata yapmamın sebeplerini de sizlere açıkladım. Vereceğiniz karara her zaman saygılıyım. (İş hayatında özür mesajları)

* ÖZÜR MESAJLARI
* ÖZÜR SÖZLERİ