Adı: H …
Soyadı: T…
Yer: ***
Saat: 09:00-10:00 arası

“Annem rahatsızlanmıştı. Durumu bayağı kötüydü. Yoğun bakıma alınması gerekiyordu. Birçok hastane dolaştık fakat hiçbirinde yoğun bakım ünitesi yoktu. Son olarak ***’ye geldik. *** de yoğun bakım ünitesi bulunmaktaydı fakat burada da yer yoktu. Daha doğrusu bize böyle söylenmişti. Günler geçtikçe annem daha da kötüleşiyordu. Doktorlar başka hastaneye transfer için çabaladıklarını belirttiler. Tabii ki doktorlara güvenimiz tartışılmayacak kadar fazlaydı. Bizim Sürmene de bir profesörün arkadaşının akrabası rahatsızlanmış. Durumu fenaymış. Benim annemi yoğun bakıma yaklaştırmayan doktorlar adamı iki günde yoğun bakıma almadılar. Bunu duyduktan sonra ne güven kaldı ne de umut.

Sponsor Bağlantılar

Abi tek isteğim annemin ölümünü geciktirebilmek. Gecikmiyorsa bile acısını hafifletmek istiyorum. Vicdanım acıyor kardeşim. Annem mezarından çıkıp “sen nasıl evlatsın” derse ben ne yapacağım. “

Not: Anlatılan kişiler ve kurumlar kesinlikle doğrudur. Ortada hayal ürünü olacak hiçbir şey bulunmamaktadır. Bir hayal ürünü ararsanız o da şu demokrasi getirdiğini söyleyen zihniyetin yarattığı kapitalin ürünü zengin soytarısı yaşamlardır. İlgililere duyurulur.