Yeni Makale Gelişmeler

Yeni Makale Gelişmeler

 

Sponsor Bağlantılar

Türk Telekom kaynaklı site sorunlarından dolayı bütün yazar ve ziyaretçilerimizden özür dileriz. Haftaya Yep Yeni bir Yeni Makale sizlerle olacak.

 

* Xeon sunucuya taşınıyoruz : Yeni Makale’ye hosting hizmeti sağlayan Alanaditescil.Net siparişini verdiği Xeon sunucu hizmeti ile artık daha hızlı ve sorunsuz çalışacak. Forum bölümü de en az anasayfa kadar hızlı ve aktif olacaktır.

 

* Alexa Sıralaması : Alexa sıralamasındaki hızlı yükşeliş halen devam ediyor. Şuan Alexa sıralamasında 512.667 sıradayız. Türkiye’de ise bir hafta önce ilk 10 bin site arasındayken, bu hafta yaklaşık 900 siteyi geride bırakarak 9.060 sıraya yerleştik. Hedef ilk 100…

 

* Makale Ekleme : Bir süre anasayfamızda benzer konularda birçok makale görmeniz mümkün. Ziyaretçi sayısını arttırma amaçlı olarak elimizde varolan makaleleri hızlı bir şekilde onaylayacağız.

 

Sitede yaşanan geçici sorunlardan dolayı bütün yazar ve ziyaretçilerimizden tekrar özür dileriz.

 

Makalelerinizle siteye katkı yapmak isterseniz, internette yer almayan özgün makalelerinizi bizlere 1 dk içinde bizlere gönderebilirsiniz. Editörlerimiz makalelerinizi inceleyecek, düzenleyecek ve sizin adınızla yayımlayacaklardır.

10 ve daha fazla makale, bilgi, bilgi içeren her türlü yazı… gönderen arkadaşlar “Yazarlar” bölümümüzde yayımlanacaktır.

Yeni Makale Yönetimi