Uzun süreli çalışmalar sonucunda yenimakale.com ‘u yeni bir görünüme kavuşturmayı başardık. Zamanla her şey değişmektedir ve bizlerde değişikliklere ayar uydurmaya çalışıyoruz. Eski temamız 2008 yılının bir temasıydı. Üzerinde çok fazla değişiklik yapılarak bugüne kadar sorunsuz bir şekilde kullanıldı. Ancak zamanın gereklerine ayak uydurmak düşüncesiyle artık görünümde de bir değişim yapmanın uygun olacağını düşükdük.
Eski temamız beyaz bir arkaplana sahip ve sade bir görünüm sunuyordu. Yeni temada daha çok içeriği ön plana çıkartmaya çalıştık. Bu sayede yazıya odaklanma çok daha kolay olmaktadır.

Sponsor Bağlantılar

Yeni temanın farklı renk seçenekleride bulunmaktadır. Önümüzdeki günlerde eski temaya yakın olan açık renkli görünümünde denemesi yapılacaktır.

Tema yeni olduğundan dolayı çeşitli alanlarda sorunlar çıkıyor olabilir. Değerli yazar ve ziyaretçilerimizden karşılaştıkları sorunları bizlere bildirmelerini rica ediyoruz. “İletişim” bölümümüzden ya da bu sayfaya yorum yazarak soru, sorun ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Saygılarımızla.