Yeni Makale Logo
 
MAKALE YARIŞMASI MI DÜZENLEYECEKSİNİZ? O HALDE DOĞRU YERDESİNİZ…

Sponsor Bağlantılar

yenimakale.com olarak düzenlemek istediğiniz makale yarışmalarını destekliyoruz. Hiçbir ücret ödemenize gerek kalmadan makale yarışmanıza yüksek oranda katılımın olmasını sağlıyoruz.
Sizin için yapabileceklerimiz:

* Makale yarışmanızın yenimakale.com dahil bir çok büyük sitede duyurusunu gerçekleştiriyoruz,
* Toplamda 100.000 kişilik facebook gruplarımızda makale yarışmanızın duyurusunu yapıyoruz,
* Talep etmeniz durumunda yarışma düzeni, kuralları ve uygulanmasıyla ilgili olarak sizlere önerilerde bulunuyor, gerektiğinde destek veriyoruz.

Çok büyük firmalar dahi büyük ödüller vaad etmelerine rağmen makale yarışmalarına gereken ilginin gerçekleşmemesinden dolayı sıkıntıya düşmektedirler. Şahit olduğumuz bir çok makale yarışması maalesef kötü koordine edildikleri için hem maddi, hem de manevi olarak zararla sonuçlanmıştır. Bu alanda yenimakale.com olarak düzenleyeceğiniz makale yarışmalarına destek vermeye karar verdik. Bilgi ve tecrübemizle düzenleyeceğiniz makale yarışmasının başarılı sonuçlanması için sizlere destek veriyoruz.

Makale yarışması duyurunuzu yapmadan ya da makale yarışması başlamadan bizimle iletişim kurarak size destek vermemizi sağlayabilirsiniz. Makale yarışmanız daha önce başlamış ise verebileceğimiz destek sınırlı olacaktır.

Hasan Günal
yenimakale[at]gmail.com

Yeni Makale Logo