Bilim adamları insanlığın karakter ve fiziki güçlerini maksimuma çekmek için bir proje üzerinde yoğunlaşmışlardı. Bu deneylerde kurtların çeviklik ve hırs özelliklerini insanlara yükleyip kusursuzlaştırmak için kurt ve insan DNS’sı üzerinde karışımlar elde etmeye çalıştılar.Fakat bu deneylerde işler yolunda gitmeyince ortaya kurt adamlar çıktı. Pfien adında bir şirket bu duruma el atmak için Epoxyn adında bir ilaç ürettiler. Bu ilaç kurt adamların DNA’larındaki bozuklukları düzenlemeyi amaçlıyordu. Fakat aynı şirket Anti-Epoxyn adında insanları kurt adamlara dönüştüren bir ilaç daha çıkartmıştı ve bunu da Fransızlara satmıştı. Bunun üzerine Fransız ordusu Wolf Team adında bir ordu kurarak dünyayı ele geçirme planları yapmaya başladılar. Hatta Fransızların bu WolfTeam ordusuna dışarıdan insanlar da dahil olabiliyordu. Sadece vücutlarının Anti-Epoxyn kabul etmesi yeterli idi.Bunun üzerine bu yeni akım dünya çapından insanları kendine bağlamaya başladı ve Wolf Team gitgide büyüyerek güçlendi.
 
Bir süre sonra Fransız Ordusu da durumun ciddiyetini anladı. Artık onlar da yarattıkları bu geniş ordu ile başa çıkamayacaklarını anlamışlardı.Çünkü artık ordu mensubu olan kurt adamlar görevleri yerine getirdikten sonra sağı solu yağmalıyor, emir dışı cinayetler işliyorlardı. Gitgide bütün kurt adamlar artık itaat etmemeye ve kendi kafalarına göre sağa sola savaş açmaya başladılar. Bunun sonucunda ortada bir birlik veya bir ordu kalmadı. Bundan sonra Wolfteam üyeleri artık Fransız ordusundan kaçıp kendi ayaklarının üzerlerinde durabilme mücadelesi vermeye çalışacaklar.

Sponsor Bağlantılar

İşte böylesine heyecanlı bir oyunu, kaliteli grafiklerle oynamak isteyen oyunculardan kurulu düzinelerce savaş alanı bulunmakta.Siz de bunların arasına katılarak, adrenalin düzeyinizi en üst seviyeye çıkartabilirsiniz.Yapmanız gereken şey oldukça basit. Oyun normal bir bilgisayar oyunu gibi internetten indirilip setup yapıldıktan sonra oynanabilir. Siz de Wolfteam indirip savaşa katılabilirsiniz.