Beşiktaş Maçından Sonra Kan Aktı

Beşiktaş Maçından Sonra Kan Aktı

Sponsor Bağlantılar

Beşiktaş – Trabzonspor maçının ardından iki Trabzonsporlu taraftar bıçaklanarak yaralandı.

Edinilen bilgiye göre maçın bitiminden yarım saat sonra Dolmabahçe’den Beşiktaş yönüne giden iki takımın taraftarları arasında sözlü sataşmalar yaşandı. Kısa sürede büyüyen tartışma sonucu taraftarlar arasında kavga çıktı. Kavga sırasında Mustafa German (32) ve ismi öğrenilemeyen iki Trabzonspor taraftarı yaralandı. Yaralılar olay yerine gelen ambulansla Taksim İlk Yardım Hastanesi’ne kalıdırılırken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı. Olay sonrası inceleme yapan polis ekipleri, Beşiktaş taraftarı üç kişiyi gözaltına aldı.

Bildiğiniz gibi bu olaylar futbolda bir ilk değil. Maalesef ülkemizde yaşanan olaylar arasında. Hiçbir insan, aldığı bir canın günahını ödeyemez. Bu tür bir taraftara “Lanet Olsun” ülkemizi, tuttuğunuz takımı, kazanma sevincinizi ne hallere düşürüyorsunuz “Yazıklar Olsun”.

Futboldan nefret ettirdiniz beni, maç izlemeye ailece kimse gidemez oldu. Ya taciz, ya küfür, ya şiddet, ya kavga ya ölüm. Bunların futbolla ne alakası var. Kardeş olduğunuzun bilincinde değil misiniz? Yaralanan, ölen insanların günahı ne? Hangi sebep onlara bu cefayı çektirmenizi haklı kılar?

Sizler bana göre beş para etmez insanlarsınız. Sadece Beşiktaş maçından sonra yaşananlar için söylemiyorum, her maçtan sonra yaşanıyor artık bu olaylar. Sadece bir takım taraftarı için söylemiyorum, bütün takımların taraftarları arasında böyle kendini bilmez 3-5 serseri çıkıyor.

Beşiktaş maçından sonra oldu Beşiktaş taraftarı lekelendi. Sezon başında 3-5 Trabzonsporlu sahaya indi, takım ceza aldı bir daha da kendine gelemedi.

YAPMANIZ GEREKEN SEVİNÇ YAŞARKEN AŞIRIYA KAÇMAMAYA ÇALIŞMAK

YAPMANIZ GEREKEN KENDİNİZİ KONTROL ETMEYİ BİLMEK

ve

YAPMAMIZ GEREKEN YANIMIZDAKİ KENDİNİ KONTROL EDEMİYORSA, ONUN KENDİNİ KONTROL ETMESİNİ SAĞLAMAK…

SORUYORUM SİZLERE ÇOK MU ZOR BUNLARI YAPMAK?

Dünyanın en çekişmeli derbilerinden biri Fenerbahçe – Galatasaray. Bu iki takım taraftarları kol kola maç izlemişler. Ben doğdum doğalı öyle bir görüntü görmedim. O duyguları yaşatmadınız bana. Beni futboldan soğutan, maç izlemekten soğutan bu tür taraftarlara YAZIKLAR OLSUN.

BİZ GOLÜ KENDİ KALEMİZE ATIYORUZ.