Rüyalar bize çok şey anlatıyor.

Ama iyi bilmemiz gerekli, rüyalar en az 4, bölüme ayrılır, biz o gece hangi anlam taşıyan rüyayı gördük iyi analiz etmeliyiz. Bunun için bilgili olmamız şart.

Kısaca örnek vereyim.
1. Birine öfkeli veya akşam ondan bahsedilmişse, o kişi veya olay hakkında rüya görürüz.
2. Sevdiğimiz gönül bağımız olan birinin, başı dertteyse onu görürüz.
3. Kendi ruh ve bedensel rahatsızlıklarımızın habercisi olan rüyalar, vardır.
4. Gelecekten haber veren rüyalar vardır. Bazıları da geçmişten kalan hatırlamadığımız ama bizi etkisi altında tutanlardan ibarettir.

Sponsor Bağlantılar

Sayın NUSRET KAYA: beni korkunç rüyalarımdan kurtardı ona minnettarım.

Atalarımız rüyalarını suya anlat derdi, çok doğruymuş insanlara anlatılan rüyalar bizi daha da kötü etkiliyor, suya anlatmadım ama yazdım, bu Nusret beyin önerisiydi, yazdım ve okudum yok ettim, kısa bir süre içinde rüyalarımın şekli değişti artık yazmıyorum, uzun yıllar etkisinde kaldığım rüyalarımı yazdım,  şimdi ne anlama geldiklerini, biliyorum,  içinden çıkamadıklarımı bulaşık yıkarken hatırıma getirip suya anlatmış, oluyorum.

Rüyada sembollerim çok rolü var, artık çoğunu biliyorum, bu da işimi kolaylaştırıyor, tecrübelerime dayanarak kesin olmayan analizler yapıyorum kendi rüyalarıma

İçinden çıkamadıklarımı mutlaka yazıyorum ve alt beynimin analizine bırakıyorum.

En önemli sembollerden örnek vereyim okurlarım için ilgisini çekenler Nusret beyin kitaplarını okusun bana çok faydası oldu, inanarak okuyan herkese faydalı kitaplar.

Başlıca semboller şunlardı.

Akarsu ve yağmur eril güç, deniz, havuz göl, ana rahmi, sembolü, dağ, kaya taş, eril güç, sembolü, sarı saçlı kadın, ataş rahim enerjisi sembolü, şişman ve esmer olan toprak, rahim enerjisi sembolü. Su, rahimler, titiz ve temizlik düşkünü olan birini görmenize neden olabilir, rüzgâr enerjili olanları gerçekten kadın enerjisine sahip olanlardı, bu tanımı okuyucuya bırakıyorum. Bunlar benim yorumlarıma dayanarak yazıyorum Nusret Bey daha farklı açıklamalar yapıyor. Rüyada, Elinde silah olan erkek sembolleri, rahim enerjisi etkisi altında kalmış erkekler veya kurtulmayı deneyenler anlamına gelebilir.

Rüyada, Teren: en güçlü depresyon a dikkat çekiyor, otobüs şiddetli, ama teren keder değil minibüs orta şiddet, taksi en az olanı…

Uçmak yani tek başına, rüyada uçmak, özgür kalmış cinsel libidal enerji.

Başkalarından çok dinledim uçtuklarını anlatırken çok mutluydular.

Ev kendi bedenimizi sembolize ediyor olduğunu anlatıyor, kirli ve karışık olması gereksiz takıntı ve korkular öfke kin buna benzer kötü birikimler taşıyoruz anlamına geliyor, kullanılmayan odaları hatırlanmayan ve bizi etki altında tutan birikimler, bazen girmekten korkulan odalar, karşımıza çıkar hatırlamaktan korktuğumuz birikimleriniz, bunlar benim analizlerim, kendi rüyalarıma getirmiş olduğum anlamlar. Ulaşamadığım bilgiler veya temizlenmemiş bölümlerin varlığı anlamına gele bilir. Bazen sadece rüyalarımda, benim olan, evlerim vardır, gerçekte olmayan, oraya giderim çoğu zaman birden fazla kapıyla karşılaşırım (kapılara çok farklı sembolik anlamlar yüklüyor Nusret bey) benim analizim de aynen o yönde(gerekli bilgi için nusret beyin, İYLEŞME KİTABINA BAKIN)hangisi benim evim bulamam, bazen şişman kadınlardan sorarım (toprak rahim) evimi çoğu zaman bodrum katında bulurum, buda şiddetli bir rahim enerjisi altında olduğumu açıklar. Bazen de en üst katında bulurum evimi. Buda bazen rahim enerjisi etkisinden kurtulup rahman enerjisine yükseldiğimi işaret ediyor, nusret bey buna benzer analizler yapıyor.

Okurlarıma önerim rüyalarınızı mutlaka yazın, fakat sizi etki altında bırakanları ihmal etmeyin.

Sembollere dikkat edelim.

Daha geniş bilgi edinmek isteyenlere tavsiyem. Yukarıda bahsedilen kitaplara başvurun.

Saygılarımla.