şampiyon bursaspor resimleri

Bursaspor, 16 Mayıs 2010 / 23:21 itibariyle 1 saat 36 dakikadır şampiyon. Tarihinde ilk şampiyonluğunu yaşayan Bursaspor, Anadolu takımları arasında bu başarıya ulaşan ikinci takım olmanın da gururunu yaşıyor. 

Sponsor Bağlantılar

Bir Bursalı olarak; şampiyonluğa inanan ve azimle bu başarının peşinden koşan Bursaspor’u gönülden tebrik etmeyi bir borç bildim. Bu şampiyonlukla Bursaspor, Bursa’nın yeşiline yeşil, beyazına beyaz kattı. Güzel şehrimin insanları şampiyonluğu doyasıya yaşarken ben de duygularımı buradan paylaşmak istedim.
Bursa’da yaşayanlar bilir; Bursaspor, bu güzel kentin en önemli değerlerinden biridir. Çarşı esnafı, futbol coşkusunu ve taraftarlığı tam tadında yaşar Bursa’da. Normal zamanda bile yeşil – beyaz bayraklarla süslü olan çarşıda, bundan sonra hakikaten yer yeşil, gök beyaz olacaktır, buna eminim. Emin olduğum kadar da üzgünüm; bu coşkuyu Bursa’da, Bursalılarla birlikte yaşayamadığım için. Tüm Bursalılara sesleniyorum: Benim yerime de coşun, eğlenin, avazınız çıktığı kadar bağırın. “ŞAMPİYON BURSASPOR” diye. Ve Haluk Levent’in “BURSALIYIM, SONUNA KADAR HEP BURDAYIM” diye seslendirdiği marşı söyleyin.

Nadide şehrimin şampiyon futbol takımına tebriklerimi yinelerken Şampiyonlar Ligi’nde de sonsuz başarılar diliyorum.

Kader, kaaader…