Dün akşam haberleri izlerken gözüm şehit babasının feryadına takıldı ve ardından söylediği laflara…

“Vatan sağ olsun. On çocuğum daha olsa bu vatana feda olsun”

Kanımı dondurmaya yetiyor bu sözler…
Meclisinde PKK’yı barındıran, terörü durdurmaya beceremeyip sadece kınamakla yetinen, kendi çocuklarını çürük raporları alarak ya da orduevlerinde tatil misali askerlik yaptırarak, fakirin evladını terör bölgesine gönderip vur emri vermeyi bile lüks gören nice anne kuzusunu PKK’ya yem olarak atan bu devlete benim ne diye çocuğum feda oluyormuş sorarım size?

Sponsor Bağlantılar

Göz göre göre bile bile lades demek için mi büyütüyoruz çocuklarımızı biz… Benim çocuğum dağlarda savaşacak, devlet liderlerinin, burjuvaların cocukları pc önünde oyun oynayacak, o parti senin bu parti benim keyfini sürecek. Adaletin, demokrasinin olmadığını biz ne zaman göreceğiz, biz ne zaman şehitlerimizin hakkını arayacağız merak ediyorum açıkcası.

Vatan sağolsun diyen şehit babası görmüyor mu başımızdaki yöneticilerin ahlaksız siyasetini! Şehitlerin anneleri taputların başında ağıt yakarken devlet yetkililerinin sadece yapabildiği terörü kınamaksa bunu 10 yaşındaki çocuk da yapıyor. Bu partiyi ben başa getirmedim! Kim getirdiyse biraz analiz yapma zamanı gelmedi mi?

Bu şartlarda göz önüne alınınca benim evladım bu vatana feda olmasın, çok istiyorlarsa kendi çocuklarını feda etsinler…