Yeni Yüzyılda Yalancı Aşk1-Yeni yüzyılımızda artık birini görüp hoşlandıktan sonra aşık olma kalmadı.. Bunun yerini chat (sohbet) siteleri aldı..
 
2-Yeni yüzyılımızda artık sevgilinin hayalini kurmak yerine evlendikten sonra yapılması gerekenleri anında yapmanın adı aşk oldu…
 
3-İnsan aşık olunca zevk için müzik dinler, oysa şimdi aşık olmak için müzik kanallarındaki alttan geçen yazıları okumakla geçiriyorlar hayatlarını.
 
4-Artık erkekler bir bayanla tanışmak yerine televizyona alt yazı olarak telefon numaralarını göndermeye başladılar. Kızlar da bu numaralara ulaşmaya…
 
5-Artık eskisi gibi sahilde sevgiliyle el ele dolaşmak kalmadı. MSN’de kameralı aşk devri başladı.
 
6-Eskiden “olmazsa sana kaçarım” derlerdi… Artık olmazsa chatten, msnden, camdan yenisini bulurum devri başladı…
 
7-Eskiden birini beğenip telefon numarasını alabilmek, onunla ilgili bir şeyler öğrenmek gerçekten çok zordu. Şimdi ise tv kanallarında alttan mesaj olarak geçiyor telefon numaraları…
 
8-YANİ ESKİSİ GİBİ LEYLA MECNUN KALMADI YADA FERHAT İLE ŞİRİN… ŞİMDİ İSMİ AHMET OLUP BARANA ÇEVİRENLER.. VEYA AYŞE OLUP DAMLA DİYENLER… V.S. V.S.
 
O yüzden bu sevgililer gününde en azından bir düşünün sevgilinizle hangi ortam da hangi koşulda tanıştınız… Bence ya msn ya chat ya da televizyon dan alt yazıdandır… Öyle olmadığını umarım ama gerçekler bunlar.
 
Bu sevgililer gününde sizden tek isteğim, en azından chatte sevgili aramayı, msn’de sevgiliyle konuşmayı ve televizyona alt yazıyla numara atmayı bırakalım.
 
Bir günlükte olsa gerçek aşkı yaşayalım.

Sponsor Bağlantılar