2008-2009 Günlük ve Yıllık Ders Planları

DİKKAT!
 
Üyelik gerektirmeden dosyaların indirilmesine izin verdiğimizden dolayı aylık tarfik limitimizi fazlasıyla aşmış bulunmaktayız. Bu maddi olarak bize zarar verdiğinden dolayı planları indirmek için üyelik koşulu getiriyoruz. Foruma üye olarak planları indirebilirsiniz.
 
Yeni Makale Yönetimi

Yeni Makale’den DEV HİZMET

Sponsor Bağlantılar

ÜYELİK YOK, TIKLA VE İNDİR – Türkiye’de İlk ve Tek

Yeni Makale farkıyla…

Yeni Makale, yayın hayatına başladığı Şubat 2008 tarihinden beri her zaman Öğretmenler’e destek vermiş ve kendileri için gereken birçok hizmeti Öğretmenler’in kullanımına açmıştır. Yine Öğretmenler için çok faydalı bir çalışmaya imza atıyoruz. 2008-2009 Eğitim ve öğretim yılı Günlük ve Yıllık ders planlarını siz öğretmenlerimizle paylaşıyoruz. Çok kapsamlı bir çalışmanın içerisindeyiz ve tüm Öğretmenlerimiz’in bize yıllık ve günlük plan göndererek destekte bulunmasını rica ediyoruz.

Şuana kadar 1-5 sınıf günlük planlarımız eksiksiz olarak hazırlandı. Aşağıdaki başlıklardan ilgili forum başlığına girerek günlük planları indirebilirsiniz.

Günlük ve Yıllık Planlar ile diğer eğitim dökümanlarınızı yenimakale@gmail.com e-posta adresine gönderebilirsiniz. Sizin adınızla bunlar yayımlanacaktır. Bütün Öğretmenlerimize katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

Yeni Makale Yönetimi

 

1. SINIF GÜNLÜK PLANLAR

2. SINIF GÜNLÜK PLANLAR

3. SINIF GÜNLÜK PLANLAR

 
5. SINIF GÜNLÜK PLANLAR
 

2008-2009 Günlük ve Yıllık Planlar  daha ayrıntılı dökümanlar için tıklayınız.

Eğitim Dökümanları (Zümre, Şube, Veli Toplantısı) için tıklayınız.

Yıllık Planlar 2008-2009 için tıklayınız.YENİ

Günlük Planlar 2008-2009 için tıklayınız YENİ