Ad@Soyad.Com şeklinde bir msn adresi almak çok ama çok kolay. Hemde 30 saniye gibi kısa bir sürede hemen bir msn adresi alabilirsiniz. Ad@Soyad.Com gibi bir msn adresi almak için alttaki resme tıklayın lütfen…

Sponsor Bağlantılar

Ad Soyad Com Msn Adresi Almak

 
TIKLAYIN: https://accountservices.passport.net/reg.srf?xpwiz=true&fid=RegXPWizCredOnly&sl=1&vv=450&lc=1055
Yukarıda linke tıkladıktan sonra ilgili alanları doldurun ve tamam diyerek yeni msn adresinizi alın. Hepsi bu kadar ve hepsini yapmak 30 saniyenizi alır.

Peki bu formda neler yazıyor. Boşlukları nasıl doldurmamız gerekiyor. Ne yazarak alacağız msn adresimizi diyorsanız sizlere yapmanız gerekenleri ayrıntılı olarak açıklayayım:

* E-Posta Adresi: ad@soyad.com şeklinde istediğiniz msn adresini yazabilirsiniz. Yazının sonunda ad@soyad.com msn adresi örneklerini bulabilirsiniz.
* Parola: Buraya msn adresinizin şifresinin ne olmasını istiyorsanız onu yazın. Parolayı yeniden yazın kısmına da aynı şifreyi girin.
* Soru: Bu soru güvenlik sorusudur. Bu soruya önem verin. Sizden başkasının bilemeyeceği bir soru seçin.
* Gizli yanıt: Üstteki sorunun cevabını buraya yazın. Güvenliğiniz için bu şart.
* Karakterler: Buranın hemen üstünde bir resim göreceksiniz. O resim içinde yeralan karakterleri buraya yazınız.

Devam…. Tuşuna basıyoruz.

* Açılan sayfa sözleşme sayfasıdır. Boşluğa aldığınız msn adresini yazın ve “Kabul Ediyorum”a tıklayın.
* Artık bu msn adresi sizindir. Açılan sayfada devam demeniz yeterli. Aldığınız msn adresini artık kullanabilirsiniz.

Size anlatırken bende kendime bir msn adresi aldım: Administrator@Google.Net Bana göre harika bir msn adresi. Özellikle de webmaster işleriyle ilgilenenler için süper bir msn adresi. Google’da adminmişsiniz gibi bir msn adresi almışsınız. Karizma bir msn adresi olduğunu söyleyebilirim.

Şimdi gelelim bu şekilde msn adresi almanın özelliklerine… Bu kısmı mutlaka okuyun. Aksi durumda doğabilecek zararlardan yenimakale.com olarak hiçbir şekilde sorumlu değiliz.

Ad@Soyad.Com Msn Almanın Özellikleri

*İstediğiniz gibi bir msn adresi alabilirsiniz. Hayal gücünüze göre çok enteresan ilgi ve dikkat çeken msn adresleri almanız mümkün. Bu msn adresleri işinize yönelik olabilir, sevgilinizle ilgili olabilir ya da diğer değer verdiğiniz şeylerle ilgili olabilir.
*Aldığınız msn adresini doğrulayamazsınız. Ya da doğrulamak konusunda sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bu nedenlede nickinizi değiştiremezsiniz. Msn adresinizin yanında bu e-posta adresi doğrulanmadı şeklinde bir yazı görürsünüz. Önemli bir işte kullanmayacaksanız msn adresinizi pek sorun olmaz. Ama iş için kullanacaksanız sorun olabilir. Konunun ayrıntılı açıklaması makale sonunda yapılacaktır.

Ad@Soyad.Com Msn Adresi Örnekleri…

ad@soyad.com dediğimiz adınızın ve soyadınızın geçtiği bir mail adresidir. Ama hayal gücünüz çok genişse harika msn adresleri de alabilirsiniz. Mesela hemen@eklebeni.com, simdi@eklebeni.com, admin@google.com, seni@seviyorum.com, merve@seniseviyorum.com gibi msn adresleri almanız mümkün. Peki illa .com şeklinde mi olacak! Hayır, istediğinizi yazın istediğinizi yazın. .com, .net, .en, .biz, .us, .34 vb. Yani kısaca ad@soyad.com şeklinde msn adresi almak çok ama çok zevkli. Sevgilinizle kendinize özel bir msn adresi de açabilirsiniz: merve@fatih.com… Bu şekilde msn adresi almada hiçbir sınır yok.

Ad@Soyad.Com MSN Adresi Alırken Karşılaştığınız Sorunlar ve Çözümleri

Ad@soyad.com şeklinde msn adresi alırken aslında çok fazla sorunla karşılaşmazsınız. Ama hata alanlar için hata mesajlarına bu sayfada yer vermeyi daha uygun gördüm. Ben şimdiye kadar tek bir hata mesajı aldım, o da aşağıdaki gibi:

“The e-mail address is already in use. To continue, do one of the following:
•    You may have already signed up with this e-mail address. If you have a hotmail.com or msn.com address, you’re already signed up. Sign in now.
•    If you haven’t signed up, make sure you typed the address correctly.
•    Someone else may have signed up with your e-mail address. To find out, go here.”

 
Bu hatanın anlamı “Ad@Soyad.Com” şeklinde belirtmiş olduğunuz msn adresinin daha önce başkası tarafından alınmış olduğudur. Bu durumda msn adresinizi değiştirmekten başka bir çareniz yok. Msn adresinizi değiştirerek yeniden kayıt olmanız sorunu çözecektir.

Şimdilik benden bu kadar. Almış olduğunuz ya da almayı düşündüğünüz msn adreslerini yazabilirsiniz. İlgi çekeci bulanlar olabilir 🙂

Ad@soyad.com şeklinde msn adresi alırken karşılaştığınız tüm sorunları bu sayfada yorum olarak yazabilirsiniz. Sizlere hemen sorunun ne olduğunu ve nasıl çözebileceğinizi anlatacağız.

 
E-Posta Adresi Doğrulanmadı Hatası ve Çözümü (Msn nickimi değiştiremiyorum)
 
Ad@Soyad.Com Msn alan arkadaşların çok büyük bir bölümü msn adreslerini, daha doğrusu e-posta adreslerini doğrulayamıyorlar ve bu nedenle bana msn ile ulaşarak bunu nasıl çözebileceklerini soruyorlar. Bizlerde çok yoğun olduğumuzdan dolayı bununla ilgili bir açıklama yapayımda herkes konuyu başından anlasın diye düşündüm. Arkadaşlar daha net anlamanız için size örneklerle açıklama yapayım.
 
Şimdi diyelimki mert@delicoban.com şeklinde bir msn aldınız. Bu msn adresini açtığınızda e-posta adresiniz doğrulanmadı hatasını görmeniz çok doğaldır. Msn adresinizi doğrulayabilmeniz için www.delicoban.com diye bir sitenin olması ve sizinde bu siteden msn adresinizle aynı olan bir e-posta adresi almanız gerekmektedir. Şimdi bakalım delicoban.com şeklinde bir web sitesi varmı! Böyle bir site yok, yani, böyle bir site olmadığı için sizinde mert@delicoban.com şeklinde bir e-posta adresiniz olamaz. E-posta adresiniz olmadığı içinde e-posta adresinizi doğrulayamaz ve nickinizi de değiştiremezsiniz.
 
Diyelimki aldığınız msn adresini gerçekten çok ama çok kullanmak istiyorsunuz. E-posta adresini doğrulayabilmenin hiçbir yolu yokmu? derseniz eğer, evet var arkadaşlar. Bir yolu var ama size baya pahalıya mal olur. Ben yinede merak edenler için bu doğrulamayı nasıl yapabileceklerini anlatayım:
 
* Örneğimizde yer alan www.delicoban.com alanadını satın alırsınız ve kullanmak istedeğiniz her yıl için 10 tl para vermek zorundasınız.
* Alanadını aldıktan sonra bir hosting hizmeti de almanız gerekmektedir. Hosting hizmeti veren bir arkadaşınız varsa sorun olmaz bir hosting alabilirsiniz. Ama arkadaşınız yoksa bir hosting firmasından almanız gerekir. Bunun içinde her yıl en az 10 tl daha vermeniz lazım. Yani bu iş size en azından her yıl için 20 tl ye malolur. Bunu göze alıyorsanız bu işe kalkışın, yoksa hiç girmeyin bile. Ayrıca bu yöntemi kullanacak olanlar önce bir hosting ayarlamalıdırlar. Ondan sonra alanadını alırsınız.
 
Not: Bu makalenin tüm hakları saklıdır. Hiçbir şekilde www.yenimakale.com kaynak gösterilmeden kullanılamaz.