Tüm zamanların değişmez konusu, kadın erkek ilişkileri, sanatın her alanında önemli bir yer işgal etmiştir. Elbette ki bizde gerekli özeni göstereceğiz bu konuya…

Sponsor Bağlantılar


Kimimiz kadınız, kimimiz erkek, kimimiz aşığız kimimiz yalnız, kimimiz mutluyuz, kimimiz mutsuz ama hepimizin hayatında bir karşı cins olsun isteriz. Tırnak içerisinde hem cinsleri ile mutlu olanlarda var, unutmadık onları da elbette. Ama hangi tarafta olursak olalım, bir insan, bir ayak sesi, bir nefes isteriz elbette hayatımızın yaşanan kısmına tanıklık edecek. İsteriz ki bizi anlasın, bizi sevsin ve bize eşlik etsin bu kısa yaşam içerisinde.

Nede iyi ederiz hayatı paylaşmak istemekle, isteriz istemesine de… Bazen işler karışır, bazen bu romantik anların arasına yalancı duraklar yerleştiririz, kendimize ait olsun isteyeceğimiz kısa ama kalıcı izler bırakacak anlar… İşte bizi bu anlarda kurtaracak, bize o yalancı durakları aralayacak zamanlar için, bizce masum ama onlar için affedilemez yalanlar olur bu kimi zaman. Zaman, zaman, bazı zaman, yahu galiba her zaman… İşte bu yalanlardan bazıları, bakalım bu tutar diye düşündüğümüz yalanlar, gerçekten bizi o nefes alma duraklarına götürür mü?