Aşk: Bazen sevgi, bazen üzüntü, bazen mutluluk, bazen sabır… Onunla geçirdiğim günler neden bu kadar kısa? Akrep, yelkovan neden bu kadar hızlı? Aşk mı benim yaşadığım şey alışkanlık mı? Yitirme korkusu mu tutku mu? Onu seviyorum, ona aşığım derken bile heyecan duymak, titremek, kalbinde hissedercesine onun nefesini uzakta olsa bile hemen yanı başında hissedebilmek…Bazen yalnız kaldığında bile onu düşünerek bu acıyı gidermek… Seni sana, kendi haline bıraktığında onsuz yapamayacağını anlayıp geri dönüp ‘bırakma’ deyipte sarılabilmek… İşte bunları, işte bunları yapabiliyorsan üzgünüm sen aşıksın kalbim!

Sponsor Bağlantılar

Bazen bir gülüşü bile yetiyorsa kalbini ısıtmaya, onun adını duyduğunda titriyorsa ellerin, kesiliyorsa dizlerin, sesini duyduğunda hiç çarpmadığı kadar çarpıyorsa kalbin, aşk denildiğinde o aklına geliyorsa, onsuz geçen her geceye lanet ediyorsan, sevdiğin şeyleri sıralarken listenin en başında o yer alıyorsa, üzgünüm sen aşıksın kalbim… Onunla her mevsimi yaşarım diyorsan, onunla her mevsim güzelse, o olmadan gülemiyor, o olmadan bir şeye sevinemiyorsan, onsuz dünya boş geliyorsa sana çevrendeki insanları tüm çığlıklarına rağmen göremiyorsan, aşksız dünya olmaz ben sevdiğim olmadan yaşayamam diyorsan ve gün gelip onu senden almaya gelen azraile bile kafa tutmayı planlıyorsan içinden, üzgünüm sen yine aşıksın kalbim.

Eee ne duruyorsun? Aşk çalmış işte kapını alsana onu içeriye, koysana kalbinin en kuytu köşesine… Kimse dokunmasın ona, kimse görmesin, kimse öpmesin onu… Hatta hatta kendi gözünden bile sakın onu. Kilitle şimdi kalbinin tüm kapılarını. Bütün sevgini, bütün aşkını ver ona büyüt onu kalbinde… Bir daha çıkmamak üzere kilitle… Açma başka kalplere! Aşk işte herkese göre farklı şeyler kimine göre acı, kimine göre sevipte kavuşamamak, kimine göre mutluluk… Ama aşk en eğlenceli, en duygusal, en sevgi dolu, en sabırlı, en mutlu, en kederli, en tutkulu, en paylaşımcı, en kıskanç, en rakipsiz, en tarafsız, en seviyeli, en çılgın ve bir o kadar da sakin ve değerinin üstüne değer tanınmayacak bi duygu bence…