Sevgili başöğretmenim Atatürk senin yaşadığın zamanlarda ben ortalıkta yoktum. Seninle birlikte mücadele vermeyi, senin bilginle dünyaya bakmayı ne kadar çok isterdim. Neyse takdiri ilahi yapacak birşey yok. Benim aslında seni rahatsız etme amacım sızlanmak değil. Atam nasıl söylenir bilmiyorum böyle kötü bir şey. En iyisi pat diye söylemek. Atam senin kurduğun eğitim sisteminin içine ettiler.Eğitim sisteminin amacı vatan sevdasıydı senin zamanında fakat şimdi para oldu eğitimden yoksun çürümüş sıraların kartla çalışan hocaları için. Senin anlattıklarını anlayanlar yanlış anlamışlar Atam. Sen vatan demişsin bunlara, onlar yatan anlamış. Sen çağdaşlaşma demişsin bunlar ahlaksızlaşma anlamış.

Sponsor Bağlantılar

Eğitimin çürümüş beyinleri çağdaşlaşmayı teknolojiye bir tutmak yerine eteğin boyunu kısaltmak olarak anlamışlar.Eteğini kısaltana çağdaş kısaltmayana yobaz,başşörtüsü takana cahil,takmayana alim diyen bir toplumu yaratanları sana şikayet ediyorum. Sevgili atam seni yanlış anlayanların yanında senin kirli tezgahlarını bozduğun sahtekarlarda bu yüzyılda meyvelerini yavaş yavaş ortaya çıkarmaya başladı. Atam adamlar ne ahlak dinliyor ne etik değer. Ellerine ne geçerse kullanıyorlar deri koltuklara yapışmak için.

Sevgili atam seni sevenler başımdaki örtüyü zorla çıkarmaya çalışıyor,seni sevmeyenler başörtüsünü kullanarak halkımı galeyana getiriyor ve bunun sonucunda deri koltuk padişahları oluyorlar. Üzgünüm atam seni sevenler ya da öyle görünenler yüzyılın cahillerine mağlup olmak üzeredir. Yapacak birşey yok be atam. Ünlü filozof ne diyor BU DA GELİR BU DA GEÇER ALIŞMALISIN ALIŞMALISIN ALIŞMALISIN…