chat, cet, chat sohbet, bedava chat odaları ve chat siteleri, free chat, almanya, avrupa, chat kanalları, meydanı, odası, canlı, chat city, room, rooms, sayfaları, sitesi, sayfası, görüntülü ya da sesli, chat yap, english chat, ingilizce chat, kızlarla, live, online, yabancı, ücretsiz, kanalı, odalari, chat yapma, yapmak, chat yapmak istiyorum, e chat, england chat, free live, germany, girl chat, girls, international, rus, teen chat

Sponsor Bağlantılar

 

 

Yabancılarla Chat Sohbet Hemde Her Dilden

 
 

Chat SohbetTürkiye’de herkesin aradığı bir konuda yabancı erkeklerle veya yabancı kızlarla nerelerde tanışırım nerelerden msn adreslerini alabilirim gibi sorularla uğrasıp dururlar. Bir çoğuda sanki yabancıların msn adreslerini gösteren bir program varmış gibi o programı forum vb sitelerde arayıp dururlar.

 

Ben size bir kaç site önereceğim yabancı erkek veya kızlarla konuşabilceğiniz. Sonra mı? Sonrası size kalmıs arkadaşlar ne diyeyim 🙂 Bu sitelerin hiçbiri üyelik gerektirmez. Üye olmadan da yabancılarla muhabbet edebilirsiniz.

 

www.fatayat.com Bu sitede hem Türkler’le hem de yabancılarla aynı anda konuşma yapabilirsiniz. Ortak konuşma alanı yoktur. Sadece özel odalar vardır. Ülke ve dil seçimi yapabilirsiniz: Almanya chat, Almanca gibi…
 

www.justachat.com Bu sitede genelde İngilizler’le konuşabilirsiniz. Ortak kullanım alanı vardır. Fakat bu kullanım alanına reklam içeren sözcükler attığınız an banlanırsınız ve o gün bir daha giremezsiniz. Özel odalarda da konuşma olanağı vardır.

 

www.chat-avenue.com Bu sitede çeşitli cinsiyet yaş gruplarına göre dünyanın her yerinden insanlarla  ingilizce chat yapabilirsiniz. Ortak kullanım alanı vardır ve reklam atılabilir. Bir kaç defadan fazla reklam atıldığında bir kaç saniyelik bir banlama olur. Her ülkeden insan bulabilirsiniz.

 

www.teentoday.co.uk Bu sitede İngiliz ağırlıklı chat yapabilirsiniz. Ortak kullanım alanı vardır ve özel odalardan daha çok kullanılır.

 

www.teentoday.co.uk/links adresinden faydalanarak çeşitli chat sitelerinin linklerine de ulaşabilirsiniz.

 

Yabancılarla konuşurken nelere dikkat etmek gerekir, ne yapmalıyım, ne yapmamalıyım gibi sorularınız için diğer makalemi incelemenizi öneririm:

Yabancılarla MSN Muhabbet

Rus Kızlarla Sohbet (Resimli Anlatım)

Chat Sohbet