FİX İT PRO, SADECE ÇOK BASİT İNCE ÇİZGİLERİN BELLİ OLMAMASINI SAĞLAMAKTADIR, DERİN ÇİZİKLER İÇİN ÜRÜNÜ ASLA KULLANMAYIN. AYRICA ÜRÜNÜN ÇOK SAYIDA SAHTESİ VARDIR.

Sponsor Bağlantılar

Son zamanlarda Fix it pro‘yu duymayan kalmamıştır. Oto çizik giderici kalem olarak tv’den reklamı yapılan ve son zamanlarda en çok satılan ürün. Ürün benim elime de geçti. Ürün yorumlarınızı okursanız sizde anlayabilirsiniz zaten. Fix it pro basit araç çiziklerini kapatıyor, üründen mucize beklemek yanlış olur. Derin çizikleri kapat, rengi düzelt, aracım ilk aldığımdaki gibi olsun derseniz o kadar da değil. Ancak basit çizikleri, doğru bir uygulama ile kapatabiliyorsunuz. Yazı sonunda videosunu izleyebilirsiniz.
Fix it pro Kullanımı

* Önce aracınızın çizik olan yüzeyini kuru bez ile temizliyorsunuz,
* Fix it pro’yu iyice çalkaladıktan sonra aracınızın çizik yüzeyine sürün,
* Bir bez yardımıyla uyguladığınız bölgeyi silin ve fazlalıklarını temizleyin,
* Özel karışımın etkili olması için mutlaka güneş ışığı altında 1 – 48 saat bekletilmelidir…

Fix it pro Etkileri

* Aracınızın çiziklerini kısa sürede yok eder,
* Maliyet ve zaman tasarrufu sağlar,
* Aracınızın rengi önemli değildir, tüm renklere uyum sağlar
* Pratik ve rahat bir şekilde uygulanabilir,
* Fix it pro toksit madde içermez, su geçirmez, kokusuzdur, kalıcıdır ve her renk boya üzerinde etkilidir.

Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Fix it Pro’yu çocuklardan uzak tutunuz. Deriye ve göze temas ettirmemeye özen gösteriniz. Göze temas etmesi durumunda 15 dk soğuk suyla yıkayın ve en yakın sağlık kuruluşuna başvurun. Ağızla temas etmesi ve yutulması durumlarında ise vakit kaybetmeden doktorunuza başvurunuz.

Fix it pro Yorumları

Oto çizik giderici kalem yorumlarını da kullananlardan bekliyoruz. Her yorum mutlaka kontrol edilecek ve hileli yorumlar silinecektir. Ayrıca reklam amaçlı yorumlara da kesinlikle yer verilmeyecektir.

Fix it pro Nerden Satın Alabilirim?

Ürünün fiyatı çoğu sitede 24 – 49 lira arasında değişmektedir. Benim bulduğum sitede sadece 19 liraya satılmaktadır. Aşağıdaki linkten sipariş verebilirsiniz: