Yeni Makale,

Şubat 2008 yılında yayın hayatına başlamıştır. Amacı paylaşmak ve insanlara her konuda kaliteli ve özgün bilgi sunmak olan birkaç arkadaşın ortak girişimidir. Bu girişim, yine bizler gibi paylaşmayı seven insanların katkılarıyla bugüne kadar gelmiştir.

Sponsor Bağlantılar

Yeni Makale içeriğini yazar ve editörlerinin yayınladıkları özgün makaleler ile oluşturmaktadır. Site içeriği tamamen özgündür. İnternette daha önce yayınlanmış olan içeriklere sitede yer verilmemektedir. Bu kalite politikası sayesinde yenimakale.com, DMOZ (http://www.dmoz.org/World/T%C3%BCrk%C3%A7e/K%C3%BClt%C3%BCr_ve_Sanat/%C3%87evrimi%C3%A7i_Yaz%C4%B1n/)’da listelenmektedir.

Yeni Makale, Türkiye’nin en kaliteli ve bilinen içerik sitelerinden biridir. Günlük 163.000 tekil ziyaretçi sayısına kadar ulaşabilmeyi başarmış, Google gözünde değerli bir internet sitesidir.

Yeni Makale, Ağustos 2016’da büyük bir değişim yaparak Joomla olan altyapısını WordPress olarak değiştirmiştir. Bu büyük değişimle birlikte 2016 yılı içerisinde Google News başvurusu yapılacak ve kabul edilmemiz durumunda yazarların kazanç sağlayacağı bir sisteme geçiş yapılacaktır.

Sizde aramıza katılmak isterseniz sitemize üye olarak yazılarınızı göndermeye başlayabilirsiniz.

İlginiz için teşekkür ederiz.