YAKINSERVİS Nedir?

YakınServis, size en yakın servisleri listeleyen bir rehber değildir. İsminden bu anlaşılıyor olsada yakınservis’in amacı size en yakın ve en kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunacak servisi size göstermesidir.

Sponsor Bağlantılar

Mart 2019’da faaliyetlerine başlayan yakınservis, şuanda 4 şehir ve 2 ilçede faaliyet göstermektedir: Ankara, İzmir, Sakarya, Düzce, İstanbul (Sultangazi), Kocaeli (Gebze).

Web: www.yakinservis.com

YAKINSERVİS‘in Amacı Nedir?

YakınServis, size en iyi hizmeti, en uygun fiyata sunmayı ve kesinlikle müşteri memnuniyetini sağlamayı hedeflemektedir. Farklı şehirlerden farklı servislerle çalışmakta ve çalıştığı servisleri sürekli olarak denetim altında tutmaktadır.

YAKINSERVİS Bünyesindeki Servisleri Nasıl Denetler?

Her bir servis için ayrı telefon numarası bulunmaktadır. Her telefon numarası santral sistemine bağlıdır ve buraya yapılan tüm aramalar kayıt altına alınmaktadır. Dolayısıyla müşteri “biz sizden hizmet almıştık, ancak yine aynı sorunu yaşıyoruz”, “bugün saat 10’da gelecektiniz ama gelmediniz sizi bekliyoruz”, “bizden fazla ücret almışsınız” vb. şikayetlerde ilgili servisimizden açıklama talep ederiz. Yapılan açıklama yeterli gelirse herhangi bir işlem gerçekleştirmeyiz. Yeterli gelmezse farklı bir servisle yolumuza devam ederiz. Bir servis yapacağı açıklamayla bizi ikna etmiş olabilir, ancak aynı servise yapılan eleştirilerin normalden fazla olması durumunda yine servisi değiştirme yoluna gideriz. Dolayısıyla sürekli olarak size en iyi hizmeti verecek servis arayışı içindeyiz.

YAKINSERVİS Hangi Alanlarda Hizmet Vermektedir?

Şuanda sadece kombi, klima ve beyaz eşya servisleri üzerine hizmet vermekteyiz. Ancak zamanla elektrik, çilingir, çekici, lastikçi, uydu anten servisi vb. alanlarda da faaliyet göstermeye başlayacağız. 2019 yılında sadece kombi, klima ve beyaz eşya alanlarında faaliyet gösterip, 2020 yılında diğer tüm sektörlere giriş yapacağız.

YAKINSERVİS Başarılı Olabilir mi?

YakınServis’in faaliyet alanında benzer hizmet sağlayan birçok internet sitesi bulunmaktadır. Bu internet siteleriyle rekabet etmek kolay değil tabiki, ancak bizim ekibimiz gerçekten alanında uzman kişilerden oluşmakta. Bu nedenle kısa zamanda çok başarılı bir seviyeye geleceğimizi umut ediyoruz.

Firma Sahipleri YAKINSERVİS‘e Başvuru Yapabilir mi?

Evet, her şehirden her firma yakınservis’e başvuruda bulunabilir. Yönetim bu başvuruları inceler, aynı alanda ve aynı bölgede çalıştığımız bir servis varsa başvuruyu kabul etmeyiz. Ancak mevcut servisle sorun yaşama ihtimaline karşı yedek listeye ekleriz. Gerektiğinde ise iletişim kurarak çalışmaya başlarız. Hizmet vermediğimiz bir bölgede ise ve mevcut şartlarımızı karşılıyorsa hemen çalışmaya başlarız. Müşteri geridönüşlerine göre de çalışmayı devam ettirir ya da sonlandırırız.