O’na olan sevginiz mi yoksa O’nun mutluluğu mu daha önemli? Ya da başka bir ifade ile Sizin mutsuzluğunuz mu yoksa O’nun mutluluğu mu daha önemli? Severken ikisi birbiriyle çelişmez demeyin, çelişiyor maalesef. Gün geliyor tercih yapmak zorunda kalıyorsunuz, gözyaşlarınızla. Aslında seven insanın kararı her zaman bellidir. Ama içindeki sevgiyi nasıl yokedebilir, aşkını nasıl hiç sayabilir? Yapılabiliyormuş bunu öğrendim, hemde hiç düşünmeden yapılabiliyormuş.

Sponsor Bağlantılar

Verdiğin sözü hiçbir zaman unutma. Önemli olan sensin ve senin mutluluğun. Dünya yanıp kül olsa umrumda değil, “Sen mutlu ol” o bana yeter.

 

Kalbime Gömerim O Zaman – Gökçe Kırgız Şarkı Sözleri

Sonunda bitti galiba
Görüyorum
İçimde can çekişlerini
Duyuyorum
Sözlerin çok acıtıyor
Ölüyorum
Keşke baştan söyleseydin
Gidiyorum
Nasılsa koymaz sana
Biliyorum

Kalbime gömerim o zaman
Unutupta silerim o zaman
Alt tarafı aşk bu da işte
Vazgeçilmez misin aman…

Sanane ki ağlıyorsam
Deli gibi istiyorsam
Hala seni seviyorsam
Sanane anlamıyorsan…

Yalanmış demek herşeyin
Bilemedim
Saklamışsın nefretini
Göremedim
Olmayınca olmuyor
Sen sevemedin
Yazılmış kadere ayrılık
Silemedim
Alıştım zor olsa da
Kabullendim

Kalbime gömerim o zaman
Unutupta silerim o zaman
Alt tarafı aşk bu da işte
Vazgeçilmez misin aman…

Sanane ki ağlıyorsam
Deli gibi istiyorsam
Hala seni seviyorsam
Sanane anlamıyorsan…

Not: Videoyu izleyemiyorsanız “Başlat > Ayarlar > Ağ Bağlantıları’na giriş yapın. “Yerel Ağ Bağlantısı” simgesi üzerinde sağ tıklayıp Özellikler’e girin. Açılan pencerede yer alan “İnternet İletişim Kuralları (TCP/IP)” tıkladıktan sonra hemen sağ altta yer alan Özellikler’e tıklayın. Açılan yeni pencerede “Aşağıdaki DNS sunucu adreslerini kullan:” seçeneğini aktif ederek hemen altında bulunan alanlara şunları yazınız:

Yeğlenen DNS sunucusu: 208.67.222.222
Diğer DNS sunucusu: 208.67.220.220

Bu ayarları yaptıktan sonra Tamam diyerek çıkın ve bilgisayarınızı yeniden başlatın. Bu işlemin ardından YouTube videolarını sorunsuz bir şekilde izleyebilirsiniz. Eğer hala sorun yaşıyorsanız “YouTube Nasıl Girilir?” adlı yazımızda yer alan programı indirip kurunuz. YouTube videolarını izlemede herhangi bir sorun yaşamazsınız.