Aldırmıyorum ki hiçbir şeye ve aslında aldırmak istemiyorum bu denli sorumluluklara.. Bitiyor bitiriyor herşekilde seni. Dün zamana dur dedim durdu!!.. Bugün dur desem, daha gerisinde olmadan son buluyor zaten her şey.. Anlıyorum, savaşıyorum. Ve bildiğimden de öte vazgeçmiyorum.. Keza aynı dert, aynı sefa..

Sponsor Bağlantılar

Eğer umrumda sanıyorsan yanılıyorsun..  Ne sanki ben mi değiştirebilirim bu saçma sapan düzeni.. Zaten asla! Denedim de olmuyor. Tek vazgeçtiğim bu.. Ama uymayacağımda kesin.. İşte baş kaldırıyorum ve hep sonuçlarına katlanıyorum. Yine olsa yine yaparım demek bu kadar kolay benim için çünkü hem vazgeçip hem geçmediğim hayal dışı bir çelişkide olması gerekene kadar ve mümkün olduğu kadar yoruyorum kendimi.. ve hatta acıyana kadar.. Kanamadan bişeyler benden gitmeden..

Aslında gitmesini istemediğim her duyguya inat barındırdığım bencil ruha yansıyan suçlulukda..

İşte buradayım kendimim..

Bir ruhun içinde barınan duygu ne denli olursa olsun zahmetine katlan..!!

Görmek istediklerin kadardır hayatın.. İçinde yaşadıklarını hep kötü biliyorsan yazık ki bu hayat seni içinde taşıyacak kadar acımasız.. Sana sölüyorum, dediğim sen kendi içimde bulduğum hayat!! Anlamak zorunda olmadığını bil yeter.. Ama anla anlaki görmek istediklerin güzelleşsin.. Sana sölüyorum hayat kimse üzerine alınmasın.. Benim içim böyle.. İtiraza tahammülüm var elbet ama müdahaleye asla…