Sizi MSN de kim engelledi yada sildi?

Beni kim engelledi? Beni kim sildi? Arkadasim beni ekledi mi eklemedi mi? Iste hepsi için ayri ayri yöntemler…

Sponsor Bağlantılar

Sizi MSN de kim engelledi yada sildi ögrenin

Sizi msnde kimin sildildigini ya da engelledigini ögrenmeniz çok kolay. Bunun için sizlere 3 yöntem söyleyecegim. Bu 3 yönteminde kendine göre avantajlari ve dezavantajlari vardir. Iste çözüm yollari:
 

1. Yöntem (web sitesinden)

Sizi silenleri ya da engelleyenleri görmek için asagidaki adrese girip “MSN ID:” yazan yere msn adresinizi yaziyorsunuz. “Password” yerine de msn sifrenizi yaziyorsunuz. Ardindan “Submit” butonuna basarak sizi silen ya da engelleyenleri görebilirsiniz.

www.blockstatus.com/msn/delete-checker 

Avantaji: Bu yöntemi kullanarak sizi silen ya da engelleyenlerin hepsini görebilirsiniz.

Dezavantaji: Sizi silen çok fazla ise ve özel bir kisinin sizi silip silmedigini ögrenmek istiyorsaniz bu yöntemi kullanmaniz önerilmez. 

2. Yöntem (program kullanarak)

AMSN programini asagidaki linkten bilgisayariniza indirerek kurun. Bu program sayesinde listenize eklediginiz birinin sizi kabul edip etmedigini ögrenebilirsiniz. Eger sizi listesine eklediyse yesil olarak görünür, eklemediyse ya da engellediyse kirmizi olarak görünür. Program MSN Messenger programinin neredeyse bütün özelliklerini tasimaktadir.

aMSN Programi Download  

Avantaji: Bu programi kullanarak arkadasinizin sizi kisi listesine ekleyip eklemedigini ögrenebilirsiniz. Ya da zaten kisi listenizde olan biri sizi silip engellediyse bunu da hemen görebiliyorsunuz. Özel olarak birine bakmaniza gerek yok. 

Dezavantaji: Sonuçta bir program kurmaniz gerekiyor. Bu programda Msn Messenger’in bütün özelliklerine sahip degil. Ama sadece bu is için bile kullanilabilecek türde bir programdir.

3. Yöntem (msn üzerinden hizlica) 

Msn kisi listenizde olan birinin sizi silip silmedigini ya da engelleyip engellemedigini hemen ögrenebilirsiniz. Bunun için Msn’inizi açin, sirasiyla: 

Araçlar > Seçenekler > Gizlilik sekmesine tiklayin. 

Burada msn kisi listenizi göreceksiniz. Sizi silip silmedigini ögrenmek istediginiz arkadasinizin adresini bulun ve o adresin üzerinde sag tiklayin. 

Eger arkadasiniz sizi sildiyse ya da engellediyse “Sil” yazan yer aktiftir. 

Arkadasiniz sizi silmediyse ya da engellemediyse “Sil” pasiftir. 

Avantajı: Bu yöntem sayesinde çok kisa zamanda sonuç alirsiniz. Hemen ögrenme imkaniniz vardir. Hiçbir programa ihtiyaç duymazsiniz ya da bir web sitesinden ögrenmek zorunda da kalmazsiniz. En çok kullanilan yöntemdir. 

Dezavantajı: Msn kisi listenizde çok fazla insan varsa, o kisinin adresini bulmak biraz zaman alabilir. Sizi kisi listesine daha önceden ekleyip eklememis oldugunu göremezsiniz.

Arama Bulutu: msn kim engellediğini öğrenin, beni kim engelledi hemen öğren kolayca, kim engelledi kim sildi öğren, msn adresimi kim sildi, kimler sildi engelledi, kim sizi msn de engelledi, msn de kim engelledi ve sildi…

Konuyla İlgili Yazılar:

* Msn, Facebook, E-Mail Çalmanın Suç ve Cezaları

* Windows Live Messenger Çoklu MSN (Multi MSN) Programı