Bir aptal çıkmış sokağa. Daha sonra binmiş bir durakta otobüse. Ramazan ya cinsellik bastırılmış kardeşim. Adamın gözü görmüyor insanları. İnsanları görmezken iki bacağa taktı  bir çift gözü. Aptal işte ne olacak. İçinden gelenleri susturmak için şeyhinin öğrettiği muameleyi yaptı kıza. Bizim halkımız ne yaptı dersiniz? “Ne olacak arda arası bir tokat” dediler ve suçluyu bir kenarı çekip suçsuza saldırdılar.Üzgünüm ama bunu yapanların kısıtlı yaşamların kısıtlı beyinleri olduğunu söylemek zorundayım. Neyse gel zaman git zaman, kız polise gitmiş. Her şeyi güzelce anlatmış. Fetullahçı olmamanın,hocaefendiye tapmamanın bu ülkede ikinci sınıf vatandaşlığı oluşturduğunu söylemiş. Durr daha bitmedi. Üniversitelerde bile bu hocaefendinin sözde Müslümanlarına karşı gösterilen hoşgörüyü anlatmış. Eee kızın anlattıkları milletin hoşuna gitmedi tabii. Zaman çıldırdı. Zamanı geçen bir zamanın engizisyon çocukları bağırabildikleri kadar bağırmışlar.”Şortlu kız yalancı.” demişler. İçlerindekini çaktırmadan söyleyen sözde şeyhülislamlar da yok değil. “Toplumun düzeninin korunması için bunların normal olduğunu söyleyen canlılar, kız yanlış yaptı diyen” Müslümanlar.

Sponsor Bağlantılar

Bu arada bizim kız ne yapsın. Gariban çirkeflik öğrenmemiş ki karşı  koysun. Tek bildiği voleybol oynamak. Eee bizim ülkede de  çok bağırmadan işler yürümez. Sonuçta suçsuzken suçlu duruma düşmüş. Yavrucak artık dışarı çıkamıyormuş. Yani Fetullahın çocukları bir kez daha ülkeye damgasını vurmuş.

Sonuç: Bu ülkede isteyen istediği gibi sokağa çıkabilir. İki tane kendini Müslüman sanan aptal bize ahlak dersi veremez. Dinin ne olduğunu,nasıl yaşanacağını onlardan öğrenmek zorunda değildir insanlar. Bu karanlık zihinler yok olmadıkça ne biz adam oluruz ne de bu ülke.