Selçuk üniversitesi ilahiyat bölüm başkanı sayın beyin son zamanlardaki saçmalığını bilmeyen yok sanırım…

Anatomime güvendim güzel olan bir şeyi azcık göstermekte sakınca görmedim haa bu arada bunun adı gösterme değil dekolte denir günümüz moda diliyle, e tercih benim bedende bana ait kime ne efendim o zaman tacizcilere tahrikcilere tecavüzcülere hak doguyormuş bak sen, kadınlarmış bunların sebebi.
Karşı komşum yeni bir ev aldı dubleks çok güzel arabada son model şimdi ben ne yapmalıyım tahrik oldum kıskandım acaba evi ateşemi versem nefsi müdafaya girermi çünkü tahrik var benim yok. Yoldan geçen kız çok güzel hemde okadar güzelki bakmaya kıyamıyorum gelde kıskanma ben niye çirkinim yine tahrik  oldum ne yapsam kezzapmı döksem yüzüne? Nasıl bir yerdeyiz okumuşumuz böyle bir zihniyete sahipken ya gerisi hani bir atasözümüz varya tam yerinde OKUMAK CAHİLLİĞİ ALIR, EŞEKLİK BAKİ KALIR diye sakın kimse üstüne alınmasın ya da alınsın, nedir bu kadın ve kıyafet derdi bir arada başbakan bey örtüsüz kadını perdesiz pencereye benzetmiştiki böyle bir evde ya satılık ya kiralık demişti demek tecrübesiyle sabitti okadar emin. Buna ne çok verilecek cevap var zaten çoğuda verdi cevabı.

Sponsor Bağlantılar

Kadını kadın yapan örtü değil kadınlık bedende başlar yürekte şekillenir beyinden süzülür ve mantıkla yola çıkar. Ben yoldan çıkmaya meyilliysem örtü açık kapalı ne farkeder yeterki nefsim benden önce yola çıkmasın. Şimdi türk kadınları diye felsefe yapmayacağım kadınız. Daha çocuk olmadan gelin olan gelin olmayı anlamadan ana olan satılan, ezilen, horlanan, Nazım Hikmet’in anlatımıyla sofrada sırası öküzümüzden sonra gelen anadolu kadınlarımız inşallah birgün hakettikleri yeri bulurlar…