Size bugün aslında çok kolay olunan ama aslında olunması zor bir şeyden bahsedeceğim, TARAFTAR…

Herkes en büyük taraftar benim der, demesine der de acaba taraftar olmanın sorumluluklarını yerine getirebilir mi? Şimdi içinizden bu adam da ne diyor dediğinizi duyar gibiyim. Ama gerçek bu, size en basit bir örnek, Fenerbahçeli Guiza’yı herkes Avrupa Kupa Maçında kaçırdığı goller ve Bursa maçındaki kaçırdığı gollerden dolayı yuhlamaya varacak kadar ileri gittiler ama unutulmamalıdır ki aynı Guiza Antalya maçında yaptığı asistle takımı galibiyete götürmüştü. Hemen defterden silmek bu kadar kolay mı?

Sponsor Bağlantılar

Peki sen taraftar olarak ne yapıyorsun hep destek tam destek nerede? İyi oynarken nasıl destekliyorsan kötü oynarken de destekleyeceksin o zaman “Hep Destek Tam Destek” olur, iyi oynarken desteklemek kolay, önemli olan kötü oynarken de destek verip moralini yüksek tutacaksın ki senden güç alsın, işte taraftarlığın en can alıcı noktası bu…

Peki bu kaçan gollerden dolayı sadece Guiza mı sorumlu başka sorumlu yok mu? Bursa maçına Semih’le başlayıp Guiza’yı perşembe gününe bıraksa daha iyi olurdu bence Daum da suçludur.

Onun için sevgili taraftarlar sonuna kadar takım ve futbolcunun yanında olacaksınız yine senin sözünle sana cevap veriyorum, pazara kadar değil mezara kadar o zaman sonuna kadar destekleyeceksin.