Ey dünyayı titreten Osmanlı torunları; Ey yedi düveli  dize getiren Atatürk çocukları, siz kimliğinizi mi unuttunuz memlekette bir Kürt sorunu var diye tutturmuş gidiyorsunuz!!!

Sponsor Bağlantılar


Ne Kürt sorunu varmış, böyle bir sorun yoktur, var diyen bu vatana millete hainlik etmiş olur. Senelerdir televizyon ekranlarını meşgul edip laf salatası yapanlar, Kürt sorunu vardır yoktur tartışması yapmaktan zevk duyuyorlar. Aklı eren sağduyulu vatandaşları rahatsız ediyorlar. Ben şahsen rahatsız oluyorum. Memlekette bir sorun varsa her yerinde var, yoksa yok. Herkes Türklüğünü unutup, göz göre göre devleti milleti enayi sanarak, bu kelimenin arkasına sığınarak, hainlik düşünmesin. Sen Kürt sorunu dersen, ötekisi Laz, ötekisi Çerkez, ötekisi Abaza, ötekisi bilmem ne derse ne olur!!!

Mesele İmralı sorunudur, o elebaşını bıraktırma sorunu. Bu açık açık belliyken siz ne Kürt sorunu tartışıyorsunuz!!! Otuz seneye gelinceye kadar Türkiye’de Kürt sorunu yoktu da şimdi nereden çıktı, bu Kürt sorunu!!! Kürt sorunu var diyenler kendileri halletsinler bu sorunu. Ama kabahat onların değil, onlara yüz verenlerin. Hani bir atasözü var ya; yavaş tükrüğün sakala zararı olur diye. Senelerdir bıktık usandık medyadann dinlerken haberlerin yarısı Kürt sorunu, PKK, terör meselesi.

Türkiye’nin başka meselesi yok sanki, devletin iyi niyetinden istifade ederek, kendilerini bir şikar sanıp şımarıyorlar. Bir sürü kendini bilmezle birlikte bu önemliymiş gibi buna önem verenler de bence vatan hainidir, bölücüdür. Şu iyi bilinmelidir ki; bir yerde azınlığın dediği olursa çoğunluğun huzuru bozulur. Nitekim şimdi çoğunluğun ve memleketin huzuru bozuk. Ben olsam çoğunluğun huzurunu dikkate alırım ve ona göre hareket ederim. İyi niyet bir yere kadar, her şeyin bir haddi hududu var. Vaziyet belli kıvırmaya gerek yok. Gereği yapılmalı, bir an evvel bu işi bitirmeli, herkes yerini bilmeli, bilmeyeni bildirmeli. Asayiş sağlanmalı, bu mesele kelimeyi ortadan kaldırmalı.