Yeni Makale Logo

 

Türkiye’nin en iyi makale sitesi yenimakale.com , çok büyük bir makale yarışması düzenliyor. “En iyi makale” değil, “En faydalı makale” ödül alacaktır.

Sponsor Bağlantılar

Şubat ayı içinde başlatmayı düşündüğümüz makale yarışması için şuana kadar kesinleşmiş olan ödüller:
ÖDÜLLER

1. Tablet PC
2. Compeq Multitouch 4G Cep Telefonu
3. Fotoğraf Makinesi

Bu ürünlerin yaklaşık olarak piyasa değeri 1.000 TL. Ürünlerle ilgili ayrıntılı bilgi yarışma duyurusunda verilecektir.

YARIŞMA NE ZAMAN BAŞLAYACAK?
Makale yarışmamızın başlama tarihi kesin olmamakla birlikte Şubat ortası ya da Şubat sonu yarışmanın başlaması ve bir ay sürmesi hedeflenmektedir. Kesin bilgiler sponsor ürünleri elimize ulaştıktan sonra yapılacak olan yarışma duyurusunda verilecektir.

YARIŞMANIN AMACI
Yarışmanın amacı insanlara faydalı olacak çalışmaların ortaya çıkarılmasıdır. Bu nedenle “En iyi makale” değil, “En faydalı makale”ler yarışmada ödül alacaktır. Fayda kriterleri nelerdir? Bu kriterleri kim belirleyecek? Arkadaşlar bu kriterler juri tarafından belirlenecektir. Makalenin okunma sayısı, bilgi içeriyor olması, önemli bir sorunun çözümü niteliğinde olması, özgün olması vb. kriterlerin yeralacağı makaleler tercih sebebi olacaktır. “Kendini tatmin” için makale yazmak değil, “İnsanların yararı” için makale yazmak asıl amaç olmalıdır. Bu nedenle yarışmaya katılacakların asıl amacının fayda sağlamak olması gerekir.

YARIŞMAYA SPONSOR OLMAK İSTEYENLER
İletişim” bölümünden bizimle bağlantı kurabilirsiniz… Ancak bu yarışma dönemi için sponsor kabul etmiyoruz. Gelecekte yapılması planlanan diğer makale yarışmaları için ön görüşme yapılabilir.

YARIŞMAYA KATILMAK ve YARIŞMA BAŞLAMADAN ÖNCE BİLGİLENDİRİLMEK İSTEYENLER
İletişim” bölümünden bağlantı kurabilir ya da yorum yazabilirsiniz.

Yarışma, ödüller, jüri ve bilmeniz gereken her şey Şubat ayı içinde açıklanacak ve yarışma başlayacaktır.

Yeni Makale Logo