Yalnızlığın ortası, sağı, solu olur mu? diye sormayın. Eğer yinede benim uyarımı dikkate almayıp sorduysanız söylim, evet olur. Nerden mi biliyorum tam orda duruyorum da ondan. Ama siz nerdesiniz bilemem eğer anlattıklarım size de tanıdık geliyorsa belkide komşu bile olabiliriz.Yalnızım diyemedim hiç bir zaman ailem, beni sevdiğini söyleyen bir sevgilim, yanımda olduğunu düşündüğüm bir kaç dostum bide içimden eksiltmediğim çocuksu bir yanım var ama en önemlisi içimde bir inancım var. Eee ben şimdi nasıl yalnızım deyim valla okuyanın gücüne gider sen mi yalnızsın diye. İşte bundandır ki ortasındayım.

Sponsor Bağlantılar

Kendimi kimselere açamıyorum ki kendime bile. Sevmek istiyorum sevemiyorum, güvenmek istiyorum güvenemiyorum daha neler neler istiyorum ama tık yok. Sahte geliyor her şey acaba bu dünyanın yanıltıcı yanı bu mu ki yok gibi gerçekte sevgi yok inanç yok güven yok sadakat yok yok ta yok ama dünya var. Peki bu nasıl oluyor nasıl yokluktan var oluyor. Hani yok olan bişey var edilemez olan bir şeyde yok edilemezdi fizik de enerjide hep bundan bahsedilirdi yalan mı yani şimdi!

Gitmek istiyorum ama yanlış anlaşılmasın kilometre bazında değil. Gitmek demek beni ben yapan şeylerden kaçmak demek. İçinde olduğum boşluklardan neden sevdiğimi bile bilmediğim insanlardan, çalışmak zorunda olduğum sınavlardan, üst kat komşundan ve daha nice şeyden kurtulmak. Peki yapabilir miyim tabikide hayır çünkü ben yalnızlığın ortasındayım kıyıya istesem de vuramam buraya çakılıyım. Orta ne demek 3 yani ne 5 nede 1. Ne 5 gibi parlarsın nede 1 gibi göze batarsın.