ad@soyad.com msn adresi alma 30 saniye

Sponsor Bağlantılar

ad@soyad.com MSN adresi alma 30 saniye

1. Aşağıdaki linki açarak kayıt ön sayfasına girin,

https://login.live.com/ppsecure/secure.srf?lc=1055&id=10&ru=https://accountservices.passport.net/default.srf%3Fvv%3D900%26mkt%3DTR-TR%26lc%3D1055&tw=1200&fs=1&kv=9&ct=1284885713&ems=1&seclog=10&ver=9.0.16511.0&tpf=cf57a0f6f1f7a0357f06b1f5b2f42452

2. Sol tarafta yer alan “KAYDOL” butonuna tıklayın,

3. “Evet, e-posta adresim kullanılsın” seçeneği aktifken “DEVAM” butonuna basın,

4. “E-posta adresi” kısmına almak istediğiniz ad@soyad.com şeklindeki e-posta adresini girin ve formu doldurarak “DEVAM” butonuna tıklayın,

5. ad@soyad.com şeklinde almak istediğiniz adresi boşluğa yazın ve “KABUL EDİYORUM” butonuna tıklayın.

6. Ad@soyad.com şeklindeki msn adresiniz hayırlı olsun. Buraya gelip sizi bu dertten kurtardığım için bana bir teşekkür edin yeter 🙂 Yorumlarınızı bekliyorum.

NOT: “İşleminizi tamamlayamıyoruz” şeklinde bir açıklama ile karşılaşırsanız, bu onların sitesinden kaynaklanan geçici bir sorundur. Bizimle herhangi bir alakası yok. Biz sizi son aşamaya kadar getiriyoruz. Son aşamada sorun çıkması onların sisteminde geçici bir sorun olduğunu gösterir. Bu durumda daha sonradan tekrar deneyiniz. Kolay gelsin.

Ayrıntıları görmek isterseniz sizler için çeşitli alternatifler oluşturduk.

MAKALE: ad soyad.com MSN alma 30 sn

Bu makalede ad@soyad.com ile ilgili bilmek istediğiniz her şey yer alıyor. Ayrıca yorum yazarak diğer sorularınızı belirtirseniz, sorularınıza cevap verilecektir.

ANKET: ad soyad.com msn adresiniz var mı? Kullanıyor musunuz?

ad@soyad.com msn adresiniz var mı? Kullanıyor musunuz? Almak ister misiniz? gibi soruların cevapları aranmaktadır. ad@soyad.com msn almak isteyenlere link verilmektedir.

TARTIŞMA: ad soyad.com msn adresi almak

Forum bölümümüzde açmış olduğumuz bu başlıkta başka bir sitede ad@soyad.com makaleniz yayımlanırken ve çokta ziyaretçi çekerken, bu makaleyi kendi sitenizde yayımladığınızda neden ziyaretçi çekemezsiniz sorusuna yanıt aramaktayız. Google neden bunu çalıntı içerik olarak görür? Bunu engellemenin bir yolu yok mudur? gibi soruların yanıtlarını aramaktayız.

BİLGİ: ad soyad.com msn adresi alma 30 sn

ad@soyad.com msn adresi alma ile ilgili bütün bilgileri resimli olarak açıklamaktadır. ad@soyad.com msn almak nedir? yararları nelerdir? Zararları var mıdır, varsa nelerdir? gibi sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Forum bölümünde açarak bu konuya katılımı da arttırmaya çalışıyoruz. Ayrıca PhpBB3 forumumuzla tanışmış olursunuz. Üye olup bizi takip etmenizi tavsiye ederiz.

 

Msn Alma İşlemleri

* Yeni Msn Adresi Alma

* @msn.com Mail ve Msn Alma

* Hotmail ya da Windowslive E-Mail Adresi Almak

* Hotmail.fr, Hotmail.co.uk, Hotmail.it, Hotmail.de MSN Adresi Almak

* Ad Soyad Msn Adresi Alma 30 Saniye

MSN Şifre Değiştirme

* MSN Şifre Değiştirme