Hayatımda bir sıçramaya şahit olmak istiyorum. Kaybettiğim güveni sağlamak yeniden diğer ruhsal varlıklarla barışmak istiyorum. Amaç edindim gaye edindim çünkü yalnız kalmamalıyım mutlu olmak için. Birçok ihtiyacı olan bedenime sahip özümün de ihtiyaçları vardı. Güzel bir dostluk, hoş bir sohbet, farklı paylaşımlar ve kahkahalarla süslenmiş mekânlar. İç rahatlığım için güzel bir derin düşünme ve yeniden hazırladığım kimliğim için motivasyon sağlayacak. Duygularımla hareket ettim düşündüm kurguladım ve eyleme geçirdim. Çok geçmedi birkaç günde evren çağrımı ulaştırdı dostlara. İlk adım evrensel bilincim sayesinde gereken yerlere iletildi.
İkinci adım korkma devam et. Kendine ve mesajlara güven güvende olacaksın. Rehber rüyalarım da eşlik ettiler ve hayal edemediğimi gösterdiler bana. İdol edindiğim, üstat dediğim, Işık vereceğine inandığım bir başka ruhsal varlık hiç sorgusuz davetime yanıt verdi. Yine samimiyeti ve mütevazılığiyle büyüledi beni. Buydu düşündüm gerçekten istedim hissettim ve evren bir kere bir armağan verdi bana. Geriye kalan sahip olmaktı buna ve vazgeçmemek kendime güvenmek. Fakat henüz kontrolünü sağlayamadığım egom, çeşitli şekillere bürünerek ve sesler edinerek etrafımda dolaşmaya başladı. Kendini belli etmeden sinsice yaklaştı. Anlayamadım çünkü duyduğum seslerle amacımı şaşırdım ve asıl olan benliğimi erteledim yine ve yeniden. Bir büyüye kapıldım ve sezgilerimi duydum fakat dinlemedim. Oysa yüksek benliğim beni sık sık uyarıyor ve rüyalarım mesajlar gönderiyordu ‘’kendini erteleme. Sen kendin için yaptığında ve sevinci yüreğinde hissettiğinde herkes mutlu olacak. Düşündün ve gerçek oluyor. Daha önce de olduğu gibi fakat bu kez farkında olmalısın gücünün.’’
 
Kendimden önce başkalarına inanmaya başladım, başka sesleri dinler oldum. Yüksek benliğim yanılıyor olabilir diye düşünerek – her nedense – . Hayalim olan ışıktan önce yeni kimliğime eşlik edecek olan yeni ruhsal varlıklarla buluşmalıydım. Evet, sıkıntılar vardı hatta engel olabilirlerdi eskiden olsa. Fakat izin vermek istemedim bu kez onlara. (zorla güzellik olmadığını ve ille de aranılan her neyse, onu hep arar halde bulacağımı kendimi). Maddi manevi sıkıntılarımı bir bir çözdüm. Daha sonra da bana belki yeni sıkıntılar getireceğini bilerek. Ve o gün geldi.
 
Asıl ışıktan önce ki buluşma günü geldi sonunda. Ailemi de seferber ettim heyecanıma. Ne yaparsan ne olursam olayım arkamda olacaklarından emin olduğum güzel varlıklar. Neşeyle bir düğün edasıyla hazırladık kendimizi ve evimizi.  Ne yapsak azdı sanki yeni yaşamım için ve o gün de ne yapsam az olacaktı sanki yeni dostlarım için. Yorgunluk vardı ama tatlı bir esinti olmuştu bizim için. Ve sonuçta da gerçekten evde bir şölen havası hâkimiyeti ile beklemeye aldık saatleri. Sezgilerim bana aksini söylüyordu fakat bu kez de onu egomla karıştırmıştım. Çok iyi niyetliydim ve başkaları da öyle olmalıydı. Saatler geçtikçe yalnızca görüntü kaldı evde enerjiler bir bir terk etmeye başladığında. Fakat bir sebebi vardı düşündüğüm tam olarak gerçek olmaması için.
 
Sorular sormaya başladık cevaplara hayret ederek. Kızacak kırılacak olduk bir ara dur dedik yine birbirimize sebepler edindik haklı olmaları için. Vazgeçecek olduk bir an birbirimize belli etmeden yalnızca içimizde. Şölenimizi kendimiz yaşamalıydık bugün. Atalarımızı ve onların atalarını ziyarete gittik. Birçok cevap alıp geri döndük bugüne. Ay dede ye yıldızlara takıldık güzel enerjileri yükleyelim diye. Kırgınlık soruya sorular cevaplara cevaplar yeni farkındalıklara ve farkındalıklar kendimize özümüze getirdi bizi yeniden. Bugün bunları keşfetmek için hazırlanmıştı bu seremoni. Bildiğim ama unutmak üzere olduğum bir gerçeği hatırladım ve iç huzurumu keşfettim yeniden. Önce kendim için yaptığımda her ne yapıyorsam amacıma ulaşacaktım. Kendimi ertelememeli ve sınır tanımamalıydım. Çünkü evren sınırsız imkân ve olanaklarıyla beni sevecekti koruyacaktı ben kendime inandığımda. Rüyalarım yardımcı sezgilerim hocamdı. Ben duyduğumu anlamalı ve egoma müsaade etmemeliyim. Ben bir bedene sahip, tahrip olamaz, yok edilemez, sonsuz bir varlıktım. Varlığımı kabul edip inanıyorum ve bu şekilde sürpriz ve armağanlarıyla Tanrı yanımda olacak. Anlaşmamıza uyduğumda, yeniden inşa ettiğim kimliğim için gerekli olanları, bana tam zamanında ve en uygun şekilde sunulacak. Ancak kendime inandığımda bunları görebilecek ve en yararlı, hayırlı haliyle kullanacağım. Aramayacağım ve zorlamayacağım, asıl ne istediğimi unutmadan yola devam edeceğim ve yüksek benliğim gerekli çare ve enerjiyi üretecek. Neredeyse unutmaya hazırlandığım bu önemli farkındalığımı hatırlattıkları için bugüne, olaya ve kişilere teşekkür ederim. Ve kodlamayı yapıyorum. BEN VARLIĞIMLA HUZURLUYUM VE VARLIĞIMDAN ÖTÜRÜDÜR GURURUM

Sponsor Bağlantılar

Gülçin Arslanbaş
05.07.2009