Karanlık örgütlerin ve bazı şarkıcıların şarkıları tersten de bestelemesine denir. Bilinç altına gizli mesaj iletilir. Bu teknik 1960’tan beri kullanılıyor. Şarkının tersten belli bir amaca yönelik bestelenmesi. Bu teknik daha çok karanlık örgütler (illuminati, masonizm, siyonizm) tarafından kullanılır. Michael Jackson ve Eminem’de kullanmış. Aslında kullandırılmış. Genelde bir şarkıcı sisteme küçükten girdiriliyor. Buna konuya en iyi örnek MJ’nin Beat it şarkısı. Yıl 1983. Şarkıda şeytanla ilgili şeyler var. Mj 90’lı yılların ikinci yarısında sisteme başkaldırdığı için imajı karalandı. Daha önce şarkılarını milyonlara tanıtan medya şimdi onu ırkını reddeden ve çocuk tacizcisi olarak lanse etti.

Sponsor Bağlantılar

Sisteme karşı çıkanlar kimlerdi?

Eminem, MJ, 2pac, Bob Marley Dmx gibi dünyaca ünlüler. Şuan Eminem ve Dmx hariç hepsi öldü ya da öldürüldü. Belki Eminem’de aynı sonu yaşayacak. Ama açıkça karşı çıkmıyor. Ama Dmx açıkça tavrını söylüyor. İnternette bununla ilgili çok fazla şey var. Bir örnek ‘’Müzik Endüstrisi Deşifre – 6 – DMX Mahvediliyor’’.

MJ’nin they don’t şarkısının ilk klibi hapiste çekildi. Klipte savaş ve şiddet karşıtı görüntüler vardı. Mj şarkıda açıkça kimseden korkmadığını gösteriyor. Mtv klibi savaş içerikli diye yayından kaldırıyor. Medya bu örgütlerin elinde.

Peki nedir bu örgütler?

İlluminati 1 mayıs 1776 da Almanya’da kuruldu. Masonluğu model aldı.

Peki onun temeli nedir?

Kullandıkları şekillere bakılırsa Eski Mısır görülüyor. Yani kökleri firavunizme kadar gidiyor. Ama tabi siyonizmin yan şubesidir masonizm.

İlluminati, masonizm, siyonizm bunlar birbirinin çocuğu gibi. Siyonizm, Yahudilerin kurduğu örgüt. Amaçları; Filistin’de Yahudi devleti kurmak ve dünyayı ele geçirmek.

Hepsinin kullandığı simge aynı; piramit, tek göz.

İslamda tek göz deccali simge eder.

Çok uzatmaya gerek yok. Küfür bir millettir.

Amaçları dünyayı ele geçirmek demiştik. Ayrıca dünyayı kendi öğretilerine uygun yönetmek.

İnternette bir şey okumuştum; Yahudiler tanrıyı kıyamete zorlayacak diye. Belki de bu.

Peki biz ne yapmalıyız?

Öncelikle eski Osmanlı ruhuna kavuşmalıyız. Bu yeni nesilleri dini hassasiyetle eğitmek olmalıdır. Mevcut nesillerle pek bir şey olmaz.

“Bir milletin ıslahı, kötülerin imhâsıyla değil, yeni neslin eğitim ve terbiyesiyle mümkündür.” (Süleyman Hilmi Tunahan)

Ayrıca onların ürünlerini boykot etmeliyiz. Onların ürünlerine denk ya da daha iyi ürünler koymalıyız. Onların oyunu ile de mücadele etmeliyiz. Onlar gibi dinimize ve kültürümüze ait şeyleri sublimalle, backmaskingle onların bilinçaltına yerleştirmeliyiz. Bazı şeyleri devlet kontrolüne almalıyız. Gerekiyorsa devleti de Müslümanlar olarak kontrol altına almamız gerekebilir. Ama darbe ya da devrimle değil. Çünkü her ikisinde de masum insanların canı yanar. Müslümanlar olarak siyasette aktif olmalıyız.

+ Belkide fazla paranoyağım.

– Paranoyak olmaman senin peşinde olmadıkları anlamına gelmez. (Killer Elite)

(biraz fazla dağıttım galiba)